Ķekavas dienas 2009

Ķekavas Kultūras aģentūra un Ķekavas pagasta pašvaldība, 18.05.2009., 18:23

Lai arī Ķekava ir viens no lielākajiem Latvijas pagastiem, drīz tā pārtaps par novadu, un tas ir labs iemesls, lai mēs, ķekavieši, būtu vieni no pirmajiem, kas ieskandēs šos svētkus Latvijā

Pēdējo reizi Ķekavas svētki notika pirms trim gadiem. Šogad, trīs dienās tiks piedāvātas izklaides, sākot ar pašiem mazākajiem svētku viesiem līdz pat sirmgalvjiem. Pirmo reizi šāda līmeņa pasākumu koordinē Ķekavas kultūras aģentūra.

Pasākuma atklāšanas dienā – 22. maijā
– visiem interesentiem tiks piedāvāta ekskursija pa Ķekavas kultūrvēsturiskajām vietām, atklājot ikdienā redzēto, pavisam citā gaismā (ekskursija notiks arī 23. maijā). Kā jaunums pasākuma programmā – konference Ķekavas uzņēmējiem. Pasākums vienkopus pulcēs vietējos uzņēmējus un valsts mēroga uzņēmumu pārstāvjus, tādējādi radot sadarbības iespējas. Dienas laikā būs iespēja tikties ar rakstnieci Laimu Muktupāvelu, pašiem mazākajiem – prieka un dejas piepildīts pasākums – koncerts "Ciku - Caku". Savukārt tiem, kam roks ir sirdī, plkst. 19.00 noteikti jāapmeklē jauno mūziķu rokfestivāls "Bliez no bedres".

Svētku otrā diena – sestdiena, 23. maijs
– iesāksies ar amatnieku un zemnieku andeli, kur lustīgu dziesmu un jestru danču pavadībā katrs varēs iegādāties ekoloģiski tīrus, garšīgus produktus un amatnieku izstrādājumus. Viens no skanīgākajiem svētku pasākumiem noteikti būs Liepājas teātra aktieru ansambļa "Aģenti" koncerts, bet svētku kulminācija tiks sasniegta plkst. 19.00, kad koris "Mozaīka", svinot savu 30 gadu jubileju, aicinās iedzīvotājus uz sadziedāšanas svētkiem. Pēc koncerta zaļumballe ar grupu "Klaidonis".

Svētdienā, 24. maijā - Ģimeņu dienā atrakcijas notiks Katlakalna Tautas nama Rotaļu laukumā ar radošajām darbnīcām, atrakcijām un iespēju piedalīties sacensībās. Pirmskolas iestāde "BeBe" aicina bērnus un vecākus uz dārza svētkiem un bērnu disenīti.

Sīkāku informāciju par Ķekavas dienām 2009 meklējiet www.kekava.lv.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties