Improvizācijas nakts Rīgā "Kas Ir Cue? : Cue Demo Night"

Kate Pāvula, 27.01.2009., 14:56

Iepazīstinot plašāku sabiedrību ar starptautisko improvizācijas un starpdisciplināro mākslu radīt-prieka simpoziju Cue, janvāra mēneša pēdējā piektdienā, 30.janvārī, nedēļu pirms Cue notikuma, ikviens ir aicināts piedalīties simpozija atvērtajā iepazīšanās speciālizlaidumā, improvizācijas demo naktī – "Kas Ir Cue? : Cue Demo Night".

Speciālizlaiduma scImprovizācijas nakts Rīgā  "Kas Ir Cue? : Cue Demo Night"enogrāfija, iekļaujot interaktīvas video projekcijas, dažādotu muzikālo noformējumu (no Dj līdz akustiskiem un elektriskiem, klasiskiem instrumentiem, pieejamiem pastiprinātājiem), kas atvērts jebkurai improvizācijai, aicina demovakarā izmēģināt iespēju būt "šeit un tagad", izbaudīt Cue improvizācijas brīvības garšu, ko izbaudīt var ikviens – neatkarīgi no vecuma, dzimuma, tautības vai saistības ar mākslu. Par izpausmes instrumentu var kļūt jebkura lieta, balss, kustība – ņem līdzi visu, kas nepieciešams – instrumentu, balsi, kameru, video, datoru, ideju, deju, draugus ... Cue ir metafiziska telpa spontānām ekspresijām un starpdisciplinārām improvizācijām; vieta radošajiem procesiem un izpausmēm. Laipni lūgts procesā!

Laiks: piektdiena, 30.janvāris
No 22.00 – ...
Vieta: Dejas un Teātra Māja, Rūpniecības iela 32b, 2.stāvs
Dalība: par brīvu/par ziedojumiem

Vairāk informācijas: www.cueriga.tk www.cue-ifyouneed.org www.i-deja.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties