Jūrmalas jauniešu kultūras diena

Inga Reimane, Jūrmalas jauniešu kluba „eXperiments” prezidente, 24.08.2008., 20:36

Pirmdien, 1.septembrī, plkst.14:00, Jūrmalā, Kauguru kultūras nama pagalmā un telpās (Raiņa iela 110), notiks Jūrmalas jauniešu kluba „eXperiments” rīkotā "Jūrmalas Jauniešu kultūras diena", kura pulcēs Jūrmalas jauniešus un viesus, kopā atzīmējot Starptautiskajai jauniešu Kultūras dienai veltītu pasākumu.

irPasākuma ietvaros – stendi ar Jūrmalas aktīvākajiem ārpusskolas nodarbību pulciņiem, organizācijām un radošajām skolām, kā arī radošās darbnīcas, priekšnesumi, konkursi un aktivitātes.

Lielajā zālē notiks Jūrmalas pilsētas domes atbalstītā integrācijas projekta- filmas Elverus pirmizrāde un aizvadītā festivāla Novāc kameru īsfilmu demonstrēšana.

Foajē notiks fotoizstādes Novāc kameru atklāšana, bet uz lielās skatuves kāps un savus talantus rādīs deju pulciņi, bērnu ansambļi, pūtēju orķestris Jūrmala, vasaras skolas Augusts absolventi ar teatrālu uzvedumu Sprīdītis, jaunās mūziķu grupas: Carpe Diem, Traka traka muu, mūziķi – Mareks Kolāts, Jānis Celmiņš, bet vakaru noslēgs grupa Amadeus, Sus Dungo, The Picture, M.ART.A un DJ KRESS!

23:00 - svētku uguņošana!

Jūrmalas jauniešu Kultūras diena tapusi sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi, Kauguru kultūras namu un Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubu, kurā jaunieši var apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli un kurš rūpējas par Jelgavas jauniešu brīvā laika kvalitatīvas pavadīšanas iespējām, meklējot domu biedrus arī Jūrmalā, līdzīgi kā Jūrmalas jauniešu klubs eXperiments, kurš vēlas piedāvāt alternatīvus laika pavadīšanas veidus pēc skolas stundām un jauniešu izaugsmi dažādās nozarēs.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
richards, 27.08.2008. 10:31:41 (ip:77.38.217.94)
Komentāra reitings: 0

būšu! :D ofic!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties