Junior Achievement -Young Enterprise Young Entrepreneur of the Year 2008

Jana Jakovļeva, 20.05.2008., 11:40

Briselē, 2008. gada 15. maijā noslēguma apbalvošanas ceremonijā, kurā pulcējās vairāk kā 100 JA-YE biedri, VIP viesi un Eiropas lielāko uzņēmumu pārstāvji, Latvijas uzņēmuma „WorkingDay” dibinātājs un vadītājs, Tomass Barilo tika apbalvots, kā JA-YE gada labākais uzņēmējs 2008.

Tomass Barilo 1995. gadā Ventspilī ir piedalījies Junior Achievement - Latvija skolēnu mācību firmu programmā.

1998. gadā Tomass Barilo nodibināja uzņēmumu „WorkingDay”, kā darbinieku atlases aģentūra, kura darbojas ar interneta starpniecību. Pašlaik viņš nodarbina 70 cilvēku lielu komandu un uzņēmuma gada apgrozījums ir 1.34 miljoni Eiro.

„Es esmu pagodināts saņemt šo prestižo apbalvojumu. Tas tiešām nozīmē ļoti daudz priekš manis un es esmu pateicīgs Junior Achievement - Latvija par doto iespēju veidot uzņēmumu jau vidusskolas gados, tā bija neatsverama pieredze turpmākajā uzņēmējdarbībā.” atdzina Tomass Barilo.

Šim titulam tika nominēti Eiropas 37 veiksmīgie uzņēmēji, kopīgi veicinot Eiropas ekonomiku un 2007. gadā sasniedzot kopējos ražošanas ieņēmumus 7,500,000 Eiro.

JA-YE Europe šo nominēšanu rīkoja pirmo gadu. Šis ir konkurss jauniem cilvēkiem, kuri ir nodibinājuši savu uzņēmumu pēc dalības JA-YE programmās. Skolēnu mācību firmu programma vidusskolā tiek uzskatīta kā prioritāra.

Šis fakts arī parāda cik lielu ietekmi biznesa ekonomikas priekšmets atstāj uz skolēniem. Daži no jaunajiem uzņēmējiem ir veiksmīgi vadījuši savu biznesu jau vairākus gadus, attīstot un nodarbinot cilvēkus. Citi jaunie uzņēmēji, savukārt, tikko sākuši vadīt savu biznesu un parāda lielisku potenciālu, lai kļūtu par veiksmīgiem uzņēmējiem.

JA-YE konkurss „Gada labākais jaunais uzņēmējs”

Konkursa mērķis ir atlasīt jaunos līderus un sapņotājus, kas rada un būvē rītdienas uzņēmējdarbību. Godalgas tiek pasniegtas jaunajiem uzņēmējiem, kas ir nodemonstrējuši ekselenci un augstus sasniegumus tādās jomās kā inovācijas, finansiāla darbība un personīgā pārliecība viņu uzņēmējdarbībai un kopienai.

Par Skolēnu mācību firmu programmu

JAL programmas Skolēnu mācību firma ir mācību nolūkos dibināts uzņēmums, kas nodarbojas reālu uzņēmējdarbību - ražo preces, sniedz pakalpojumus, veic firmas finanšu analīzi un grāmatvedību, mācās iekarot tirgu, pārbauda savas spējas vadīt un darboties komandā, gūst pieredzi un peļņu. Unikālā pieredze, ko jauniešu gūst šajā programmā, ir reāls pamats, lai domātu par sava biznesa uzsākšanu nākotnē.

Par Junior Achievement - Latvija

Ekonomiskās izglītības novatori un eksperti JAL kopš 1991. gada nodrošina pilnu biznesa izglītības servisu un praktiskās darbības pieredzi Latvijas skolu jaunatnei. Ik gadu JAL programmās iesaistās gandrīz 25 000 skolēnu. Vairāk par JAL skatīt www.pirmaismiljons.lv 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties