"Jelgavas Krekli" gatavojas jaunajai sezonai

Ainārs Tamisārs, 14.08.2009., 14:11

Nu jau kādu laiku ēkas Lielajā ielā 19a sienu, ko kopš 2003.gada novembra rotāja lielizmēra uzraksts "Jelgavas baltie krekli", nerotā nekas, jo lielā gaismas planšete ir demontēta.

Jelgavas KrekliTas ir tikai uz laiku, jo augusta vidū ēkas 2.stāvā darbu uzsāks jauns klubs, proti, mūzikas klubs "Jelgavas Krekli" (šā gada vasarā tas ieguva juridisko "neatkarību" no sava "vecākā brāļa", t.i., Rīgas kluba "Četri balti krekli").

"Jelgavas Kreklu" koncepcijā galvenais akcents būs likts uz kvalitatīvas atpūtas iespēju nodrošināšanu visdažādākā vecuma apmeklētājiem :

  • piektdienas ir "rezervētas" pieaugušajiem (ieeja tikai no 21 gada vecuma), kas ir gatavi ballēties 100% latviešu mūzikas pavadījumā (tiks saglabāts oriģinālais "kreklu formāts");
  • sestdienās skanēs latviešu un ārzemju vieglā mūzika (pop, disko u.tml.), bet
  • trešdienās mūzikas formāts būs "latviešu un ārzemju deju mūzika";
  • ceturtdienās notiks īpaši organizēti tematiskie pasākumi gan ar teatrālu, gan kinomākslas, gan pavisam pārsteidzoši netradicionālu ievirzi;
  • noteikti turpinājums sekos arī pasākumiem skolas vecuma apmeklētājiem.

Joprojām tiek meklēti partneri sadarbībai rīta un dienas laikā, kā arī kopējiem projektiem svētdienu, pirmdienu un otrdienu vakaros. Pagaidām interesi ir izrādījušas dažas mūzikas grupas un kāda deju studija, kam nepieciešama mēģinājumu vieta.

Jau no 19.augusta Jelgavas "krekli" uzsāk darbu trīs reizes nedēļā (trešdien, piektdien un sestdien), darba laiks: no 23.00 līdz 05.00. Papildus informāciju meklējiet mājas lapā www.jelgavas.krekli.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties