Jautrs ziemas noslēgums Ozolkalnā!

Jeļena Dombrovska, 13.03.2009., 13:17

Svētdien, 15.martā no plkst.11:00 līdz 15:00 Ozolkalna slēpošanas un atpūtas parkā, Cēsīs notiks ziemas sezonas noslēguma pasākums "Jautrās ziemas stafetes" aktīvās atpūtas baudītājiem, ģimenēm un draugu kompānijām.

"Jautrajās ziemas stafetēs" aicināts piedalīties jebkurš parka viesis bez speciālas iepriekšējas sagatavotības un bez vecuma ierobežojumiem. Stafetēs varēs piedalīties divu līdz četru dalībnieku komandas (dzimumam nav nozīmes). Pieteikties sacensībām var Ozolkalna inventāra nomā, aizpildot anketu.

Stafetes tiks organizētas trīs ciklos ar vienas stundas intervālu. Starta laiki 11:30; 12:30; 13:30. Sacensties izveicībā, ātrumā un veiklībā varēs vairākās kategorijās, piemēram, kalnu biatlona stafetē un bērnu slalomā, kā arī būs iespēja izmēģināt nobraucienus ar pusprofesionālām kalnu ragavām. Izveicīgākie, atraktīvākie un ātrākie balvās saņems atlaižu kuponus Ozolkalna vasaras pakalpojumiem.

Jaunākos parka apmeklētājus savā pajūgā vizinās Dienvidamerikas lamas no viesu nama "Rakši". Ciemosies arī nesen Latvijas tirgū ienākusi ārstniecisko augu ekstraktu un ēterisko eļļu produkcija "Greendo". Firmas pārstāvji atraktīvā un aizraujošā veidā iepazīstinās publiku ar bagāto piedāvājumu klāstu un aicinās piedalīties ar tēju saistītas izdarībās un atrakcijās. Visa pasākuma laikā būs iespēja degustēt "Jacobs" kafiju.

Jāpiebilst, ka 15.marta plānotās aktivitātes neietekmēs slēpotāju un snovotāju iespējas atpūsties, jo kalnu biatlona stafete notiks Ozolkalna labās puses trasē. Neskatoties uz tuvojošos pavasari, ir nodrošināts pietiekami labs sniega segums divām 500m garām nobraucienu trasēm, darbojas jaudīgais krēslu un divi "T-bar" pacēlāji.

Pēc aktīvas darbošanās svaigā gaisā kalna galā apmeklētājus gaidīs laipnas saimnieces ar karstu zupu un uz ugunskura ceptām desiņām. Vecāki bez raizēm varēs baudīt ziemas pēdējās dienas, jo bērniem ir iespēja atpūsties mājīgajā rotaļu stūrītī kafejnīcas otrajā stāvā.

Vairāk informācijas par pasākumiem: www.ozolkalns.lv

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties