Jauniešu diena 2009 Rīgā – Bezgalīgi jauns, jā!

Krista Pētersone , 05.08.2009., 12:17

Jau desmito gadu visā pasaulē 12.augustā tiek svinēta Starptautiskā Jauniešu diena un arī šogad Latvijas Jaunatnes padome kopā ar visiem jauniešiem to atzīmēs ar vērienīgu pasākumu Līvu laukumā.

Šogad "Jauniešu diena" notiks divos cēlienos. Pirmajā cēlienā "Bohēmiskājās brokastīs" (plkst.9.00-12.00) vienuviet sastapsies dzeja, māksla un mūzika. 12.augusta rītā brokastu kafijai un tējai, pašceptiem cepumiem, kā arī dažādiem citiem gardumiem pievienosies arī jauno dzejnieku lasītā dzeja, mākslinieku darbi un mūziķu spēlētās melodijas.

Jauniešu diena"Jauniešu dienu" otrajā cēlienā – ballītē, zem milzu telts, (plks.15.00-21.00) uzstāsies tādas grupas kā "Double Face Eals", "Iedomu Spārni", "Latte", "Tumors", "Monkey rock", "The Pictures"," Ēnas", "Dziļā nemaņā", "The Inspirers". Par jaunatnes kustības popularizēšanu rūpēsies jauniešu nevalstiskās organizācijas "Papardes zieds", "Man rūp" u.c., kā arī Latvijas Jaunatnes padome veidojot instalāciju par jauniešu iespējām Latvijā. Būs arī radošās darbnīcas, kur jebkurš interesents varēs iemācīties veidot sev auskarus, krelles, piespraudes un citas rotaslietas, kā arī zīmēt un līmēt un veidot savus komiksuss.

Jauniešu dienas mērķis ir veicināt jauniešu radošo darbību, parādīt sabiedrībai jauniešu un jauniešu iespēju dažādību, kā arī jauniešu kultūras izpausmju daudzveidību Latvijā. Galvenie Jauniešu dienas uzdevumi ir veicināt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras veicināšanai labvēlīgu vidi, atbalstīt jauniešu, jauniešu iniciatīvu grupu, jaunatnes organizāciju projektus kultūras jomā, uzrunājot Latvijas jauniešus tieši viņiem veltītā dienā, demonstrējot visplašākās iespējas būt aktīviem dažādās jomās.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
milzis, 06.08.2009. 08:52:52 (ip:91.188.60.169)
Komentāra reitings: 0

Jeeeee

modemoselle, 11.08.2009. 06:29:30
Komentāra reitings: 0

oho

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties