Jaunieši no visas pasaules t/c "Galerijā Centrs" veidos Globālo ciematu

Laura Bringina, 14.11.2008., 06:44

2008. gada 21. novembrī tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" no plkst. 12.30 - 14.00, norisināsies starptautiskās jauniešu organizācijas AIESEC organizētais dažādu kultūras festivāls "Global Village" (Globālais ciemats), kura ietvaros tiks prezentētas vairākas valstis, to tradīcijas, nacionālie ēdieni un dzērieni.

Tas ir viens no pasākumiem, kas tiek rīkots ikgadējās Baltijas reģionālo valstu konferences "ENERGY 2008" ietvaros.

"Global Village" jeb Globālais ciemats ir viens no atraktīvākajiem organizācijas AIESEC pasākumiem. Tā laikā AIESEC biedri – jaunieši no visas pasaules prezentēs savas valstis. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt valstu stendus, bet nobaudīt tradicionālos ēdienus un dzērienus, aplūkot nacionālos tērpus, klausīties dziesmās un vērot dejas un, ja vien ir vēlēšanās, iesaistīties arī pašiem. Apmeklētājiem būs iespēja iemācīties un atklāt kaut ko jaunu par vairāk kā 15 valstu kultūrām un vērot valstu pārstāvju priekšnesumus uz speciālas skatuves. Pasākumā sevi prezentēs jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Nīderlandes, Polijas, Rumānijas, Itālijas, Krievijas, Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas, Itālijas, Kazahstānas, Vācijas, Spānijas un pat tādām tālām un eksotiskām valstīm kā Brazīlija un Šrilanka.

Globālais ciemats tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" tiek rīkots ikgadējās Baltijas valstu konferences "ENERGY 2008" ietvaros un ir tikai viens no pasākumiem. Konferences mērķis ir veicināt jauniešos līderības prasmju attīstību, sadarbību starp Baltijas valstīm, kā arī attīstīt starptautisko apmaiņas programmu. Konferencē piedalīsies ap 300 AIESEC biedru no Baltijas valstīm un visas pasaules. Tāpat konferences ietvaros plānota ne tikai atraktīva kultūru iepazīšana, bet arī Līderības diena, kas paredzētas ne tikai AIESEC biedriem, bet visiem Latvijas studentiem un citiem interesentiem.

Līderības diena norisināsies 2008. gada 21. novembrī, no plkst. 14.30. – 16.00, Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātes ēkā, Aspazijas bulvārī 5. Tās laikā AIESEC biedriem un ikvienam interesentam būs iespēja tikties ar tādiem starptautiskiem un labi zināmiem uzņēmumiem kā "Onyx Entertainment", "The Body Shop", "Converse" un uzzināt to pieredzi par biznesa vides aktualitātēm, liekot uzsvaru uz līderības un korporatīvās sociālās atbildības jautājumiem.

Gan "Global Village", gan Līderības diena ir bezmaksas pasākumi. Lai apmeklētu Līderības dienu, interesentiem ir jāreģistrējas mājaslapā www.aiesec.lv/energy08. Pasākumus apmeklēt ir laipni aicināts ir ikviens interesents. Lai iegūtu vairāk informācijas par AIESEC Latvia, apmeklējiet tās mājaslapu www.aiesec.lv, bet, lai uzzinātu vairāk par konferenci "ENERGY 2008", meklējiet informāciju www.aiesec.lv/energy08.

Tiem mediju pārstāvjiem, kuri vēlas pasākumus apmeklēt klātienē, lūgums līdz 21. novembrim paziņot par savu ierašanos telefoniski vai rakstiski. Ja Jums ir nepieciešama papildus informācija, droši zvaniet vai rakstiet. Kultūras festivāla "Ģlobal Village" laikā darbosies preses galds, kur mediju pārstāvji varēs iegūt papildinformāciju par pasākumu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties