Latvijas jaunie dizaineri veiksmīgi startē Krievijas "Eiro - Expo - mēbeļu" dizaina konkursā "Kreata"

Aija Freimane Latvijas Mākslas akadēmija Dizaina nodaļa lektore, 23.05.2009., 09:02

2009. gada 16. maijā Maskavā noslēdzās VIII jauno dizaineru konkurss KREATA, kurā ar Baltijas Arhitektūras centra atbalstu un tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta dizainā starpniecību piedalījās Latvijas Mākslas akadēmijas dizaina nodaļas studenti Gita Baumane, Mārtiņš Vītols, Rodeons Zenevičs un Indra Merca. Konkursa tēma šogad bija "Bērnu pasaule pieaugušo telpā"

baumaneJauno dizaineru konkursā nominācijā par labāko mēbeļu dizainu 1. vietu ieguva LMA Dizaina nodaļas Vides mākslas katedras 4.kursa studente Gita Baumane ar darbu "abi2" (darba vadītāja asoc.prof. Barbara Ābele un doc. Juris Krūmiņš). Arī konkursa 3. vietas ieguvēja ir LMA Dizaina nodaļas Vides mākslas katedras 3.kursa studente Indra Merca ar darbu "BioSeat" (darba vadītāja asoc.prof. Barbara Ābele).

Jauno dizaineru konkursā savus darbus varēja iesniegt gan studenti, gan arī praktizējoši dizaineri, kas vēl nav sasnieguši 30 gadu vecumu. Konkursa darbi tika vērtēti 4 nominācijās – mēbeļu dizains, interjera priekšmetu dizains, vides dizains un grafiskais dizains.

Par konkursu:
Konkursa organizatoru galvenais uzdevums ir piesaistīt jaunos Krievijas mēbeļu dizainerus mēbeļu projektēšanai, izmantojot perspektīvas tehnoloģijas un materiālus, ka arī meklēt jaunus produktus un tehnoloģijas.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Jānis122 (autospares@inbox.lv), 03.08.2009. 09:50:36 (ip:87.110.32.48)
Komentāra reitings: 0

Labas poļu modulārās mēbeles ir internetveikalā 2twins.lv, ļoti pievilcīgas cenas :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties