Jaunais žurnāla "Foto Kvartāls" numurs

Foto Kvartāls, 31.05.2007., 13:11

Iepazīstieties ar jaunākā "Foto Kvartāla" saturu internetā - www.fotokvartals.lv

Īss ieskats žurnāla jaunākā numura saturā:

ASV dzīvojošais latviešu fotogrāfs Ulvis Alberts piedāvā “Foto Kvartāla” lasītājiem ekskluzīvu iespēju iepazīties ar iepriekš nepublicētu fotogrāfiju sēriju.

“Nav nekādas fotogrāfijas - ir tikai mākslinieks”, tā apgalvo reklāmas un vienkārši dzīves mākslinieks Romans Korovins.

Gints Mālderis savās fotogrāfijās ieved mūs tur, kur nepiederošiem ieeja aizliegta - Latvijas Nacionālās Operas aizskatuves pasaulē.

Iepazīstinām ar Ata Ieviņa eksperimentiem alternatīvajās foto tehnikās un Uģa Niedres unikālo fotogrāfiju kolekciju par Latvijas laukiem, kā arī ar Nenas Goldinas (ASV), šī gada Hasselblad balvas ieguvējas, jaunākajām fotogrāfijām. Džonatans Monks (Lielbritānija / Vācija) guvis plašu atzinību laikmetīgajā mākslā, izmantojot fotogrāfijas - taču tās neuzņem viņš pats. Remigijs Treigis (Lietuva) aicina savā mistiskajā un neapdzīvotajā tēlu pasaulē.

Andas Kļaviņas intervija ar fotogrāfiju izstādes Vie Privee kuratori Agnesi de Guvionu Sensīru, Kaspara Gobas piezīmes no 4. fotogrāfijas triennāles Ars Baltica, foto akcija “Siguldas Buclers. Digitālais”, intervija ar igauņu teātra režisori Merli Karuso, kura izrādēs izmanto fotogrāfijas, Jana Kukaine skaidro novērstā skatiena fenomenu fotogrāfijās, Toms Ķencis par erotiskās fotogrāfijas vēsturi un šodienu.

“Foto Kvartāla” pielikumā:

Turpinās Gunāra Janaiša veltījums “Ciparu ceļa ceļiniekiem” - iepazīšanās ar digitālās fotogrāfijas pamatiem. Par fotogrāfijas studiju programmām Bornmutas mākslas institūtā vēsta tur studējošie - Iveta Vaivode un Edgars Gluhovs. Profesionālās fotogrāfijas skola Latvijā un tās absolventu darbi. “Kā kļūt par fotogrāfu Londonā?” - fragmenti no Londonā dzīvojošās fotogrāfes Ilzes Vanagas dienasgrāmatas. Lauras Elceres apskats par Latvijas populārākajiem fotoportāliem. “Pelēkuma jūrā” - Rīgas tēls, kuru ieraudzījusi Elizabete Celms no ASV.

“Latvijas Gada balva fotogrāfijā 2007” - konkursa nolikums, un, protams, “Foto Kvartāla” fotokonkursa uzvarētāju darbi.

Žurnāla apjoms: 96 lpp. + pielikums 40 lpp. Lielākajai daļai rakstu - tulkojums angļu valodā.

“Foto Kvartāla” izdošanu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

“Foto Kvartālu” var iegādāties preses kioskos, „Jāņa Rozes“ un „Valtera un Rapas“ grāmatnīcās, galerijā “Istaba”, labākajos fotopreču veikalos, muzejos un galerijās, kā arī izdevniecībā “Neputns” un interneta veikalā www.neputns.lv .
0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties