Jaunais žurnāla “Foto Kvartāls” numurs ir klāt

Iveta Boiko, 26.11.2007., 10:04

2008. gadā žurnāls “Foto Kvartāls” - sešreiz gatavs! “Foto Kvartāls” iznāks reizi divos mēnešos, nākamais numurs - 2008. gada februārī.

Ieskats decembra “Foto Kvartālā”:

Ekskluzīva intervija ar vienu no šodien pasaulē visslavenākajiem fotogrāfiem - Vācijā dzīvojošo ukraiņu fotogrāfu Borisu Mihailovu.

Jānis Valdemārs Helmanis atzīst: “Mana akadēmija ir Evaņģēlijs” un piedāvā “Foto Kvartāla” lasītājiem Ziemassvētku laikam atbilstošu fotogrāfiju sēriju. Smalko lietu meistars fotogrāfijā - ziedu fotogrāfs Uldis Muzikants un viņa amata noslēpumi. Irēna Bužinska iepazīstina ar mākslinieka Jāņa Mitrēvica radošo pieeju fotogrāfijai kā glezniecības procesa sastāvdaļai rakstā “Jaunais reālisms un jaunā atklāsme ar fotogrāfijas palīdzību”. Uzzinām, ko dara fotogrāfs Kara muzejā - Anita Vidzidska. Liepājas leģenda - fotogrāfs Vasīlijs Borjajevs un viņa fotosalona viesi.

Plašs ieskats Moldovas jaunākās paaudzes fotogrāfu darbībā - jauno autoru projekts “Intervence”, jaunā un talantīgā fotogrāfe Olga Bersana un viņas melnbaltās fotogrāfijas, kā arī Viktora Garsteas stāsti par laimīgu bērnību.

Fotogrāfijas pielietojuma specifika industrial subkultūrā, LATIO rīkotās “Latvijas Gada balvas fotogrāfijā 2007” laureāti, eksperta Vaira Strazda uzmanības lokā - izcils fotogrāfijas un pēcapstrādes piemērs Latvijas reklāmā.

Decembra “Foto Kvartāla” pielikumā:

Turpinās Gunāra Janaiša veltījums “Ciparu ceļa ceļiniekiem” - šoreiz autors digitālās fotogrāfijas iesācēju uzmanību pievērš simts un vairāk gadus veciem fotouzņēmumiem. Anna Iltnere rakstā “Punkts uz i” izseko ievērojamā foto teorētiķa Rolāna Barta domugaitai un meklē viņa definēto punctum - netveramu, bet būtisku fotogrāfijas kvalitāti. Izglītības tēmu turpina Lindas Dzērves raksts “Viens gads Rīgas 34. arodvidusskolā, un tu esi fotogrāfs”, savukārt Londonā dzīvojošā latviešu fotogrāfe Ilze Vanaga ļauj “Foto Kvartāla” lasītājiem ielūkoties savas dienasgrāmatas lappusēs “Kā kļūt par fotogrāfu Londonā?”.

Pirmā publikācija: Laura Vancāne. Laura Elcere turpina analizēt, kas notiek Latvijas fotoportālos, un intervē divu populārāko portālu vadītājus Elmāru Rudzīti (Erfoto) un Mārtiņu Vanagu (Shutter). Aktuālie fotokonkursi un “Foto Kvartāla” fotokonkursa uzvarētāji!

Žurnāla apjoms: 96 lpp + pielikums 40 lpp. Rakstu tulkojums angļu valodā.

Iepazīstieties ar jaunākā “Foto Kvartāla” saturu internetā - www.fotokvartals.lv !

“Foto Kvartālu” var iegādāties un abonēt internetā www.fotokvartals.lv un www.neputns.lv , kā arī izdevniecībā “Neputns”, abonēšanas centrā “Diena” un Latvijas Pastā.

Meklējiet “Foto Kvartālu” arī preses kioskos, “Jāņa Rozes“ un “Valtera un Rapas“ grāmatnīcās, galerijā “Istaba”, muzejos un galerijās, labākajos fotopreču veikalos un salonos.

“Foto Kvartāla” izdošanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Arctic Paper Baltic States.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties