Cienījamie gaisa balonu līdzjutēji!

Zane Dzene, 17.05.2006., 22:26

2006.gada lidojumu sezona ir sākusies ar jauna balona piepulcēšanos Latvijas gaisa kuģu pulkam – nu jau esam 15!

Sporta klubs "99 gaisa baloni"Tikko uz Latviju atceļojis jauns gaisa balons – "IZZI gaisa skūpsts", kurš gaisa kuģu reģistrācijā saņēmis numuru YL-013, ko līdz šim māņticīgi neviens nebija uzdrošinājies izmantot.

"IZZI gaisa skūpsts" ir trešais Latvijas balons, kas ražots Spānijā un kura izgatavotājrūpnīcas modeļi pelnīti iemantojuši gaisa balonu „F1” titulu.

IZZI gaisa skūpstsKlubs „99 gaisa baloni” ir ļoti pateicīgs un priecīgs, ka viena no Latvijas lielākajām telekomunikāciju kompānijām - IZZI atbalsta mūsu sportiskos mērķus un ir iegādājies tieši šādu – vissportiskāko balonu modeli pasaulē!

Klubā „99 gaisa baloni” pašlaik ir četri piloti – Kristīne Vēvere, Kaspars Stāmurs, Arnis Miķelsons un Arta Slavinska – un apsaimniekošanā arīdzan četri gaisa baloni: Vinnijs, Vestabalt, Kodasnap un tagad arī "IZZI" gaisa skūpsts. Kluba piloti ir pārliecināti, ka visi šogad cīnīsies par augstām vietām gaisa balonu sporta pasākumos gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ticam, ka 13.numurs izrādīsies laimīgais un Kristīne Vēvere kopā ar "IZZI gaisa skūpstu" izcīnīs ceļazīmi uz nākamo Eiropas čempionātu, kas 2007.gadā notiks Vācijā.

Sporta klubs “99 gaisa baloni” kopā ar LGBSS aicina uz Latvijas mūsdienu gaisa kuģošanas 14.sezonas pirmo kopīgo lidojumu sestdien, 20.maijā no rīta, Siguldā:
  • Pulcēšanās Siguldā pie Bobsleja trases plkst. 5:30-5:45
  • Brīfings plkst. 5:45
  • Lidojums ar 1-2 vingrinājumiem un IZZI speciālbalvu plkst. 6:30-8:30
  • Pikniks – brokastis un speciālbalvas pasniegšana plkst. 9:30
IZZI gaisa skūpstsSavu pirmo lidojumu veiks MV-65 IZZI gaisa skūpsts, kas gaisa kuģu reģistrā ierakstīts ar maģisko YL-013 numuru!

P.S. Lidojums vienmēr ir atkarīgs no laika apstākļiem, ko balonisti diemžēl nevar ietekmēt, lai kā arī to vēlētos…

Tiekamies!

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties