Pirmais pasākums "Itālijas Festivāla 2009" ietvaros gaidāms izstādē "Riga Food 2009"

Aleksandra Bīraua, 07.09.2009., 07:43

Mūžam pievilcīgā zeme, visā pasaulē iecienīts tūristu galamērķis, kas pievilina ar ievērojamiem vēstures un kultūras pieminekļiem, patīkamo klimatu, gleznainajām dabas ainavām, kultūru, lielisko virtuvi, kā arī iedzīvotāju dzīvesprieku un viesmīlību, – tā ir Itālija.

Pirmais pasākums "Itālijas Festivāla 2009" ietvaros norisināsies izstādē "Riga Food 2009" – laikā no 9. līdz 12. septembrim ikviens interesents tiek aicināts uz Starptautisko izstāžu centru "Ķīpsala", lai iepazītu visā pasaulē izslavēto itāļu virtuvi un izgaršotu smalkās vīna buķetes, kā arī baudītu citus dzērienus un interesantus piedāvājumus.

Itālijas produktu prezentācija izstādē "Riga Food 2009" ir pirmais pasākums, kas tiek organizēts Itālijas Festivāla ietvaros. Šogad Itālijas Festivāls Latvijā norisināsies no 9. septembra līdz 25. oktobrim, un tas notiks jau astoto reizi. Ik gadu Festivāls apvieno daudzus dažādu nozaru uzņēmumus un sagādā pārsteigumus pasākumu dalībniekiem. Festivālu organizē Itālijas Ārējās tirdzniecības institūts sadarbībā ar Itālijas vēstniecību Latvijā.

Itālijas Ārējās Tirdzniecības institūta pārstāvniecība Rīgā, Itālijas vēstniecības Tirdzniecības veicināšanas nodaļa (Italian Trade Commission Riga, Trade Promotion Section of the Italian Embassy) ir valstiska institūcija, kuras mērķis ir tirdzniecības attīstības veicināšana starp Itāliju un pārējām pasaules valstīm. I.C.E. (Italian Trade Commission saīsinājums) centrālais birojs atrodas Romā, un visā Itālijā pavisam ir 17 tās biroji. Organizācija ar 117 birojiem ir pārstāvēta 87 pasaules valstīs, to finansē Itālijas valsts.

Informācija par Itālijas uzņēmumiem, kas piedalīsies "Riga Food 2009":

Caseificio Fiandino Srl

Uzņēmums dibināts 1948. gadā, un sākotnēji tajā tika gatavots siers no ģimenes fermā iegūtā piena, taču, pakāpeniski attīstoties, uzņēmums veiksmīgi paplašinājies un palielinājis ražošanas apjomu – sākotnējo 100 000 litru piena vietā gada laikā tiek saražoti 200 000 litri. "Fiandino" specializējies "Grana Padano", "Selezione Fiandino" un citu tradicionālo Itālijas sieru izgatavošanā. Uzņēmums savu produkciju ražo gan rituļos, gan iepriekš safasētās porcijās, un tā tiek izplatīta gan vietējā tirgū, gan ārvalstīs.

Barbero Spa

Kompānija "Barbero" dibināta 1950. gadā Albā Lange (Langhe) kalnu sirdī, balto trifeļu un brīnišķīgu vīnu mājvietā, kur arī atrodas kompānijas vadības centrs. "Barbero" ir spēcīga un augoša kompānija, kas ražo maizes uzkodas, sausiņus, tradicionālos Pjemontas (Piemontese) saldumus (kūkas no lazdu riekstiem, šokolādes trifeles, mīkstos mandeļu cepumus) un biskvītus.

Consorzio Agrigrotte

Konsorcijs "Agrigrotte" tika dibināts ar mērķi ražot un popularizēt Bari (Bari) provinces, īpaši Apūlijas (Puglia) reģiona pārtikas un vīna produktus. Stingri ražošanas noteikumi, akurāta kvalitātes kontrole un skrupuloza partneru izvēle ir uzņēmuma darbības pamatakmeņi. Uzņēmums ražo tādus produktus kā olīveļļu, maizi, sausmaizītes un izplata tos visā pasaulē.

Salumificio Subalpino

"Salumificio Subalpino" korporācijas centrs atrodas Diano d’Albā (Diano d’Alba) un kopš sešdesmitajiem gadiem darbojas gaļas izstrādājumu jomā. Vietējās kultūras tradīcijas uzturošā kompānija "Salumificio Subalpino" nodrošina augsta līmeņa produktu kvalitāti, un galvenie tās darbības stūrakmeņi ir: plašs produktu klāsts, konkurētspējīga kvalitātes un cenas attiecība, spēja apmierināt klientu vēlmes un pakalpojumu augstā kvalitāte.

Galfrè Giacomo Sas

Uzņēmuma "Giacomo Galfrè" vēsture stāsta par ilgiem pūliņiem un gadu gaitā rūpīgi izkoptu pārtikas konservēšanas prasmi. Tas ir vēsturisks stāsts par ilgstošu tradīciju, kas vienmēr spējusi iet līdzi laikam, izmantojot progresīvākās dabisko produktu konservēšanas metodes. "Giacomo Galfrè" ir stāsts par kultūru, kas attīstījusies un bagātinājusies vairāk nekā 50 gadu garumā. Uzņēmums ražo dažādas uzkodas kārbās, tunča salātus, kā arī konservētas sēnes (olīveļļā, etiķī u.c.).

Pi.Gi.Esse Di Dr. Giovanni Panico

Dr. Giovanni Panico individuālā uzņēmuma darbība balstīta vairāku desmitu gadu ilgā pieredzē un zināšanu bāzē, kas iegūtas lauksaimniecības produktu ražošanas jomā Sicīlijas austrumos. Uzņēmums nodarbojas ar augstas kvalitātes pārtikas produktu izplatīšanu (džemi, marmelādes, augu eļļa, pastētes, marinēti dārzeņi). Ar dalību izstādē "Riga Food" uzņēmums vēlas veicināt Sicīlijas teritorijas kvalitatīvo produktu atpazīstamību.

Frantoio Torre Di Mezzo Srl

Uzņēmumam "Frantoio Torre di Mezzo" ir vairāku gadu desmitu liela pieredze olīveļļas ražošanā. "Frantoio Torre di Mezzo" aizsākumi meklējami Trapani (Trapani) ielejās, un šodien uzņēmums lepojas ar augstas klases tehnoloģijām, kurām nav sāncenšu visā reģionā. Specializējies aukstā spieduma olīveļļas, organiskas augstākā labuma olīveļļas u.tml. ražošanā.

Azienda Agricola Lombardo

Uzņēmums ir Lombardo (Lombardo) ģimenes lolojums, kas kopš seniem laikiem kultivējis Nocellara (Nocellara) olīvu šķirni, kuru izcelšanās vieta ir šarmantie Sicīlijas rietumi – Belice (Belice). Lombardo ģimene ražo gan pirmspieduma olīveļļu, gan kraukšķošas, pikantas zaļās un melnās galda olīvas, kā arī citas augu eļļas.

La Fattoria Del Sale

Feniķieši bija pirmie, kas atklāja, ka tieši Rietumsicīlijas krasta līnijas un siltā klimata ietekmē iespējams iegūt īpaši kvalitatīvu jūras sāli. Šodien Trapani (Trapani) province joprojām ir vadošā jūras sāls ražošanā Itālijā. "Fattoria del Sale" atbalsta šo tūkstošgadīgo tradīciju, un 80 hektārus plašajā Gallas (Galia) rūpnīcā jūras sāls joprojām tiek ievākts un ražots ar lielu rūpību un uzmanību.
Vero Vini Di Angela GalìA

Kompānija "Verovini" sadarbībā ar vīndariem radījusi virkni vīnu, kas spēj apmierināt pat pašu prasīgāko klientu gaumi. Katra pudele noformēta mūsdienu Sicīlijas stilā, vīns tiek ražots Trapani (Trapani) kalnos Sicīlijā.

Crea Vini Srl

Kompānija ražo augstākās kvalitātes vīnus, un tās mītne ir Abruco (Abruzzo) reģions, kur atrodas arī vīnu ražotne vairāk nekā 10 000 m2 platībā. Tajā apvienotas augstās tehnoloģijas un moderna laboratorija, kurā tiek pārbaudīts katrs produkts ikvienā tā ražošanas etapā.

Monetti Spa

Uzņēmums "Monetti S.p.A." dibināts 1957. gadā, savukārt preču zīme "Melform" tika izveidota divdesmit trīs gadus vēlāk – 1980. gadā. "Monetti S.p.A." produkti tiek tirgoti tieši ar šo preču zīmi. Uzņēmums ir pastāvīgi centies atrast novatoriskus risinājumus, kas ļāvis izveidot pārtikas konteineru klāstu, kurš joprojām ir plašākais un pilnīgākais mūsdienu tirgū tehnoloģiju, formu, izmēru un krāsu ziņā. "Monetti S.p.A." specializējas četros biznesa segmentos: pārtikas piegāde, izotermiskie konteineri, Pfs – veselības aprūpe un loģistika.

Giblor’S Srl

"Giblor’s" ir Itālijas kompānija, līderis profesionālo apģērbu tirgū. Uzņēmuma produkti ar autorizēto dīleru starpniecību tiek izplatīti gan Itālijas, gan ārvalstu tirgos. Ar kolekcijām, kas domātas jebkura tipa uzņēmumiem, kompānija spēj viegli apmierināt profesionālo apģērbu tirgus vajadzības, piedāvājot produktus, kas radīti, balstoties uz rūpīgu modes tendenču izpēti, bet tajā pašā laikā sekojot komforta un izturības prasībām atbilstoši profesionālo apģērbu standartiem.

Camera Di Commercio I.A.A. Di Trapani

Trapani Tirdzniecības kamera (The Chamber of Commerce of Trapani) ir organizācija, kas koordinē, atbalsta, reklamē un popularizē Trapani (Trapani) provinces vadošo uzņēmumu galvenās intereses - popularizē tradicionālos produktus vietējā tirgū un ārvalstīs, piedaloties izstādēs un gadatirgos.

Granda Export

"Granda Export" ir konsorcijs, kas dibināts 2006. gadā kā bezpeļņas organizācija. Tās locekļi ir mazie un vidējie Itālijas uzņēmumi (kuros ir mazāk nekā 250 darbinieku), kas galvenokārt atrodas Kuneo (Cuneo), Itālijas ziemeļos. "Granda Export" darbojas daudzās jomās, kas saistītas ar eksportu, galvenokārt koncentrējas uz eksporta veicināšanu: reklāmu, šoviem, izstādēm, tirgus pētījumiem, pētījumiem par partneriem un importētājiem u.tml.

Touchè Creative Business Solution Srl

"Touchè Creative Business Solution Srl" ir starptautisks uzņēmums, kas atrodas Itālijā un šogad ir Itālijas kolektīva koordinators izstādē "Riga Food 2009". 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties