
Izstāde „Putni ir tepat blakus”
www.mammadaba.lv, 28.04.2008., 07:54No 24. aprīļa Jaunmoku pils muzejā visiem būs iespēja aplūkot Gvido Saulīša fotogrāfiju izstādi „Putni ir tepat blakus”.
Gvido Saulītis (1971) par sevi un savu izstādi saka: „Jau agrā bērnībā, staigājot līdzi tēvam un gredzenojot putnus, bija iespēja ar tiem kontaktēties. Lēnām tas izveidojās kā vaļasprieks. Tagad tas ir pārtapis jau par citu vaļasprieku, saukts vārdā, - putnu fotografēšana. Tas ir ļoti interesants un aizraujošs process, kurā tu tiec ierauts kā virpulī un vēlāk tas jau pārvēršas par dzīves stilu. Šī izstāde tapusi, lai cilvēkiem parādītu, kas viņiem ir tepat blakus, ko mēs, pārņemti ar savām rūpēm, ikdienā neredzam.”
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Hei, es tikko stumbled uz jūsu vietni... Jūs vienmēr tas labi nozvejas uzmanību, vai jūs darīt to tikai man? Rakstiet man šajā mājas lapā --- rb.gy/3pma6x?DIb --- mans lietotājvārds ir tāds pats, es gaidīšu.
IsabellaDIb
Sveiki, es gribēju zināt savu cenu.SimonSax
Велосипеды с гарантией от производителя kraken актуальные ссылки кракен ссылка kraken kraken официальные ссылкиRichardDiurn