Izstāde “Eiropas Sociālā fonda projektu parāde”

Dace Apsīte, 20.02.2008., 10:54

LR Finanšu ministrija un Eiropas Savienības informācija aģentūra (ESIA) aicina apskatīt izstādi „Eiropas Sociālā fonda projektu parāde” Eiropas Savienības mājā Rīgā, Aspazijas bulv. 28, 2.stāvā.

Izstādi aicināts apmeklēt ikviens interesents, kā arī interesentu grupas – vecāko klašu skolēni, skolotāji, studenti, mācībspēki, NVO u.c. no 18. līdz 25.februārim katru darba dienu no 11:00 līdz 19:00 un sestdien no 11:00 līdz 16:00.

Ceļojošās izstādes mērķis ir ar konkrētu, jau īstenotu Eiropas Sociālā fonda projektu piemēru palīdzību iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar fonda sniegtajām iespējām nodarbinātības, izglītības un sociālās iekļaušanas jomā, kā arī veicināt līdz šim neaktīvo mērķa grupu iesaistīšanos sociālā fonda projektu sagatavošanā un īstenošanā.

Atzīmējot Eiropas Sociālā fonda (ESF) 50. gadadienu un 3 gadu darbību Latvijā, izstāde š.g. 10.janvārī tika atklāta Rīgā, Kongresu namā. Vēlāk tā bija apskatāma Rīgas, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Kurzemes plānošanas reģionos sabiedriski pieejamās vietās, kopā 24 Latvijas pilsētās.

Izstādes stendi ir cilvēku figūras, uz kurām izvietoti gan drukāti, gan video un audio formātā ierakstīti Latvijas cilvēku stāsti, radot dokumentālu interviju sēriju par pieredzi, kas radusies, izmantojot ESF piedāvātās iespējas nodarbinātības, izglītības un sociālās iekļaušanas jomā. Katrs no cilvēkiem ekspozīcijā stāsta par savu uzdrīkstēšanos, sasniegumiem un izjūtām pirms un pēc ESF piedāvāto iespēju izmantošanas. Uz stendiem izvietota arī informācija, kā iespējams saņemt jaunā perioda finansējumu un kādas prioritātes, pasākumus un aktivitātes ESF atbalstīs 2007. – 2013. gada plānošanas periodā.

Papildu informācija par izstādi atrodama LR Finanšu ministrijas mājas lapā http://www.esfondi.lv  


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties