Izsludināta pieteikšanās "Robotika 2009" darbnīcām

Dainis Jakovels , 28.04.2009., 22:11

Piektdien, 1. maijā, RTU galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1, norisināsies robotu sacensības "Robotika 2009", kā ietvaros tiks organizētas divas tehniskās jaunrades darbnīcas, ļaujot apmeklētājiem piedalīties pasākumā.

Jaunāko klašu skolēni varēs gūt pirmās iemaņas sava robota būvēšanai Rīgas Skolēnu pils organizētā darbnīcā, bet vidusskolēni un studenti aicināti pieteikties "Robotino" darbnīcai, ko nodrošinās RTU EEF Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts. Darbnīcu dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties pasākuma mājaslapas www.robotika.lv sadaļā Jaunrades darbnīcas.
Pārējie apmeklētāji varēs vērot robotu sacensības un tuvāk iepazīt dalībnieku veidojumus, kā arī iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas norisināsies paralēli sacensībām.

Uz doto brīdi robotu sacensībām ir pieteikti 45 roboti no 23 komandām (63 dalībniekiem). Visvairāk dalībnieku (21 robots) pieteikts līnijas sekotāju disciplīnai, bet pieci roboti – arī līnijas sekotāju ar šķērsli disciplīnai.

"Robotika 2009" sacensības sāksies plkst. 11, bet fināli notiks plkst. 16.
"Robotika 2009" organizē RTU Robotikas klubs un Studentu parlaments, atbalsta Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Mobilais Telefons, "iRobot", "Argus", "Lielvārds", "Festo" un žurnāls "Ilustrētā zinātne".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties