Izstāde "Izglītības iespējas Liepājā 2009" š.g. 15. – 16. maijs

Daina Vanaga, 09.05.2009., 19:46

AS "Mēs Liepājai" TN "Kurzeme", šā gada 15. un 16. maijā TN "Kurzeme" 3. stāvā, rīko izstādi "Izglītības iespējas Liepājā 2009". Izstādes darba laiks - 15. maijā no plkst. 13.00 līdz 19.00, 16. maijā no plkst. 12.00 līdz 18.00.

izglitiba

Izstādē pieteikušās vairāk kā 20 dažādas skolas, kas gatavojas interaktīvi iepazīstinās jaunos mācīties un studēt gribētājus ar savu skolu piedavātajām iespējām un priekšrocībām. Tā ir iespēja vienuviet iegūt informāciju par izglītības iestāžu programmām un ārpus programmu aktivitātēm. Izstadē piedalīsies ne tikai arodskolas, bet arī ausgstskolas, interešu izglītības pulciņi un pamatskolas. Tas nozīmē, ka noderīgu informāciju varēs iegūt ikviens interesents jebkurā vecuma grupā.

"Šāda veida izstāde ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu - īsto vietu kur izkopt savus talantus, pilnveidot prasmes un augstvērtīgi pavadīt brīvo laiku," apgalvo TN "Kurzeme" mārketinga speciāliste Baiba Indriksone, "domājam šāda veida izstādes organizēt katru gadu, jo apzināmies, ka izglītība ir pamats uz kuru stabili būvet savu dzīvi. Mūsu mērķis ir veidot sabiedrībā izpratni par izglītības nepieciešamību un nozīmību."
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties