Izdevīgu pusdienu meklētājiem - izdevigipaest.lv

Toms Strumpmanis, 13.01.2009., 11:20

Domājot par to kā labāk pārlaist grūtos laikus, darbu ir sācis sociāls portāls www.izdevigipaest.lv, kur tiek meklētas un apkopotas vietas, kur var izdevīgi paēst pusdienas.

Uzreiz jāpaskaidro, ka ar "izdevīgi" nevajadzētu saprast pārlieku lēti. Portāla veidotāji meklē ēdināšanas vietas, kurās apmeklētājs nepārmaksā par ēdienu. Portāla mērķis ir atrast ēdiena kvalitātes, apkalpošanas kultūras, interjera un atmosfēras, un, iespējams, arī veselīgas pārtikas sinerģiju par adekvātu cenu vidusmēra darba cilvēkam spēka gados.

"Šis ir tikai un vienīgi uz savstarpēju atbalstu vērsts projekts, jo vēlamies informēt cilvēkus par ēdināšanas vietām, kur viņi var ietaupīt", stāsta viens no portāla veidotājiem Ģirts Strumpmanis, "mums nav nekāda finansiāla ieinteresētība rakstīt par kādu no vietām, tā ir mūsu izvēle un mūsu subjektīvs spriedums par tām. Tieši tāpēc mēs vēlamies aicināt visus, kuri zina šādas vietas, kur vēl var pa lēto paēst, padalīties ar tām ar visiem un atsūtīt aprakstu vai tikai šīs vietas adresi mums."

Lapas apmeklētājiem par katru no ēdināšanas vietām tiek piedāvāts neliels apraksts un portāla veidotāju vērtējums par to, un arī ir norādīta tās atrašanās vieta kartē. Lapas galvenais mērķis ir apkopot pusdienu vietas, bet kā paralēlie mērķi ir arī apkopot vietas, kur var izdevīgi pavakariņot, pabrokastot, kā arī tiks veidots "Kebabu almanahs" un vēl dažādi pārsteigumi, kurus veidotāji šobrīd visus neatklāj.

Līdzdarboties un izmantot lapas piedāvātās iespējas ir aicināts ikviens, ejot uz mājas lapu www.izdevīgipaest.lv.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties