Improvizē par AIDS

Mairita Lūse, 03.12.2008., 10:26

Starptautiskajai AIDS dienai veltīto pasākumu programmas ietvaros biedrība "Jaunatne pret AIDS" 4. decembra vakarā ielūdz apmeklēt bāru "Ļeņingrada" Kalēju 54.

No 18:00 vakarā bārā "Ļeņingrada" viesosies ne tikai "Jaunatne pret AIDS", bet arī improvizācijas teātris "Pēdējā pirmizrāde" un akustiski muzicēs Kārlis.

Pasākuma laikā būs iespēja aplūkot biedrības "Jaunatne pret AIDS" rīkotā plakātu konkursa "Pāri žogam" labākos darbus, kā arī pagājušā gada plakātu konkursa laureātus.

Papildus vienkārši jaukam vakaram lieliskā vietā būs iespēja piedalīties JēPēAnāra spēlē, ar draugiem sacensties "Kāp un krīti" spēlē, kā arī uzdot neskaidros jautājumus par HIV/AIDS un arī saņemt uz tiem atbildes. Kas ir JēPēAnārs un "Kāp un krīti"? Atnāc un uzzināsi!
Ieeja pasākumā ir bez maksas.


"Pēdējā pirmizrāde" ir improvizācijas teātris ar septiņu gadu pieredzi, oriģināls un lielisks. Vairāk informācijas par to var uzzināt interneta vietnē www.ppirmizrade.lv.

Biedrība "Jaunatne pret AIDS" ir jauniešu nevalstiskā organizācija, kas dibināta 1998. gadā. Kopš dibināšanas – nu jau desmit gadu - biedrība darbojas HIV/AIDS profilakses jomā, lai izglītotu sabiedrību, īpaši jauniešus, par HIV/AIDS.

 


 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties