II Starptautiskais Argentīnas tango festivāls “Tango Nakts”

Simona Orinska, 05.06.2008., 06:32

Mākslas darbinieku nams aicina izbaudīt šīs vasaras skaistākos mirkļus tango dejas noskaņās!

Otrais Starptautiskais Argentīnas tango festivāls šogad notiks no 12. - 22. jūnijam. Festivāls tiks atklāts ar tradicionālo bezmaksas brīvdabas pasākumu Lielā Milonga 13.jūnijā Vecrīgā. Visa festivāla laikā pasaules slaveni dejotāji sniegs meistarklases Mākslas Darbinieku namā, taču kā festivāla krāšņākais notikums iecerēts nakts koncerts Jaunmoku pilī 14.jūnijā. Pilī uzstāsies gan starptautiski atzīti tango dejotāji, gan lieliski mūziķi - Rolando Pomo, Dzintara Beitāna Tango kvartets, Marhils un draugi, Laimis Rācenājs un citi. Par šī gada festivāla patronesi piekritusi kļūt viesnīcas Konventa sēta direktore Vita Jermoloviča.

Lielā Milonga 13.jūnijs

II Starptautiskais Argentīnas tango festivāls aizsāksies ar atklāšanas pasākumu Lielā Milonga, kas notiks 13. jūnijā plkst. 21: 00 Vecrīgā, laukumā pie viesnīcas Hotel de Rome. Buenosairesā, Berlīnē, Madridē tūkstošiem dejotāju tveicīgās naktīs izbauda tango burvību jau gadu desmitiem! Pagājušajā gadā Lielā Vecrīgas Milonga pulcēja ap 1000 skatītāju. Šogad jebkuram tiks sniegta unikāla iespēja - visi interesenti bez maksas varēs apgūt tango profesionālas pasniedzējas Iness Mousavi (Vācija) un atraktīvā Māra Grigaļa vadībā.

Milongā piedalīsies arī pasaulē atzīti dejotāji- Ariadna Naveira, slavenā tango dejotāja un skolotāja Gustavo Naveira meita, un Lucas Molina Gazcon (Argentīna), kurš ir vairāku tango dejas balvu ieguvējs, pasniedzējs un izpildītājs un kuru Latvija iepazina kā viesmākslinieku TV3 šovā Dejo ar Zvaigzni, kur viņš dejoja pārī ar Anci Krauzi -, Jūlija Osina un Artjoms Majorovs (Krievija), Margita Antonova un Zigmunds Āboliņš (Latvija), kā arī dejotāji no Rīgas tango klubiem.

Nakts koncerts Jaunmoku pils parkā

Pirmo reizi Latvijā - nakts koncerts Tango nakts Jaunmoku pilī! 14. jūnijā, sākot jau no plkst. 22:00, Jaunmoku pils greznosies visās tango krāsās - dejās, skaņās, garšās. Vasaras vakara romantiskā noskaņa, izsmalcināta vakara programma, lāpu gaisotne, pils greznās zāles, gaismu un krāsu spēle strūklakā, eleganta lapene virs ezera - ikvienam ļaus pilnībā sajust tango burvību dabas un pils ainavā!

Programma Jaunmoku pilī:

No 22:00 - Argentīnas tango meistarklases pils telpās (vadītāji - Lucas Molina Gazcon, Ariadna Naveira); dejas atmosfēru paspilgtinās fotoizstāde Tango, kura būs apskatāma Jaunmoku pils telpās, kā arī ziedu izstāde un filmu demonstrējumi brīvā dabā.

No 23:00 - Nakts koncerts brīvdabā aizraus neaizmirstamu izjūtu virpulī - 20. gs. Argentīna un Parīze skaņās, krāsās, deju soļos. Koncertā piedalīsies starptautiski atzītais tango mūziķis Rolando Pomo (vokāls), kā arī Tango Kvartets Dzintara Beitāna vadībā. Ar savu programmu uzstāsies starptautiskie tango dejotāji: Ariadna Naveira un Lucas Molina Gazcon (Argentīna), Jūlija Osina un Artjoms Majorovs (Krievija), Margita Antonova un Zigmunds Āboliņš (Latvija).

Koncerta īpašie viesi būs Laimis Rācenājs un Ance Krauze.

Pēc pusnakts Kolonnu zālē notiks balle Argentīnas tango noskaņās un deju ritmos, kurā spēlēs Marhils un draugi.

Tango nakts apmeklētājiem būs unikāla iespēja piedalīties deju maratonā visas nakts garumā!

Visa pasākuma laikā būs ekskluzīva iespēja nobaudīt Argentīnas steiku Cafe Tortoni gaumē, kā arī iemalkot vieglākus dzērienus bārā Dulce De Leche. Spēcīgākus dzērienus piedāvās Maradona lete.

Biļetes uz Tango nakts pasākumu Jaunmoku pilī 14.jūnijā iespējams iegādāties jau šobrīd Biļešu Servisa kasēs visā Latvijā. Gādājot par apmeklētāju komfortu, tiks organizēts autobuss nokļūšanai pilī! Vairāk informācijas: www.bilesuserviss.lv 

Meistarklases

Vēsturiski tango deja radusies pirms apmēram 110 - 140 gadiem Rio de la Platas reģionā starp Buenosairesu (Argentīna) un Montevideo (Urugvaja), kur tango veidojās dažādu ieceļotāju kultūru, īpaši melno afrikāņu, spāņu, itāļu un poļu ietekmē. II Starptautiskā Argentīnas tango festivāla ietvaros tiek piedāvātas meistarklases Mākslas darbinieku namā. Tā ir ekskluzīva iespēja iesācējiem apgūt Argentīnas tango pie izciliem pasniedzējiem no tango dzimtenes - Buenosairesas. Plašāka informācija www.tangoriga.lv  


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties