Iespēja iepazīt tējas zāles un Jāņu zāles

Līga Mūrniece, 16.06.2008., 11:16

No 18. līdz 22. jūnijam Latvijas Dabas muzejs 1. stāva izstāžu zālē ar izstādi „Visa laba tējas zāle” ielīgos Jāņus.

Izstādē apmeklētāji varēs iepazīt gan tējas zāles, gan Jāņu zāles. Izstādes laikā būs iespēja iegādāties ārsta fitoterapeita Artūra Tereško ārstnieciskās tējas, kā arī 20. un 21. jūnijā būs pieejamas A. Tereško konsultācijas.

Izstādē apmeklētāji varēs gūt ieskatu ārstniecisko tēju plašajā klāstā, kā arī uzzināt to pielietošanas īpatnības, ko izzināt piedāvās ārstniecisko tēju speciālists, ārsts fitoterapeits Artūrs Tereško. A. Tereško tējas būs iespējams iegādāties visu izstādes laiku, toties 20. un 21. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 būs pieejamas A. Tereško konsultācijas. Izstādē būs iespēja arī gūt ieskatu plašajā Jāņu zāļu klāstā, jo tā būs papildināta ar dažādām muzeja speciālistu ievāktām Jāņu zālēm. Būs iespēja noskaidrot Jāņu zāļu īpašības un pielietojumu.

Izstādes „Visa laba tējas zāle” ietvaros Dabas muzejs ieskandinās arī tuvojošos svētkus - XXIV Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkus. Tā kā zāļu tējas palīdz arī māksliniekiem, kad balsis piesmakušas un kājas sagurušas, tad dziesmu un deju svētku dalībniekus aicināsim apmeklēt izstādi un uzzināt zāļu tējas labās īpašības. Tiem Dziesmu svētku dalībniekiem, kas ierodoties nodziedās kādu fragmentu no Dziesmu svētku repertuāra vai arī nosauks kolektīvu ko pārstāv, izstāde būs aplūkojama bez maksas.

Izstādes ietvaros - 20. jūnija pēcpusdienā - plkst. 15.00 Dabas muzejā visi kopā varēsim ielīgot Jāņus - iesim rotaļās, dziedāsim un apdziedāsim padarītos darbus, piedzīvotos notikumus un visu ko citu. Kopā ar mums dziedās, dies un jautri kopā laiku pavadīs arī Rucavas tradīciju klubs.

Kas gan būtu Jāņi, ja nebūtu mūsu visu tik labi zināmās un iemīļotās filmas - „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Tādēļ 18., 19., un 20. jūnijā aicināsim Jūs kopā ar mums atcerēties lielisko latviešu aktrisi Lilitu Bērziņu viņas izjustajā „mirt tantes” lomā, Dabas muzeja 6. stāva konferenču zālē noskatoties šo filmu. Filmas demonstrēšanas laiki: 18. jūnijā plkst. 15.00, 19. jūnijā plkst. 15.00, plkst. 17.00, 20. jūnijā plkst. 12.00.

Izstādes atklāšanu 18. jūnijā plkst. 13.00 ielīgosim kopā ar Dabas muzeja kolektīvu un viņu draugiem. Izstāde aplūkojama muzeja darba laikā.

Gaidām Jūs Dabas muzejā! Līgo, līgo!

Ieejas maksa uz izstādi: pieaugušie Ls 0,30, studenti, pensionāri un skolēni 0,20 Ls. Filma apskatāma nopērkot izstādes biļeti.

Sīkāka informācija: Dabas muzejā tālrunis: 67356024 www.dabasmuzejs.gov.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties