Hip hop kultūrai un ekstrēmajiem sporta veidiem veltītais projekts "HIP X HOP" tuvojas noslēgumam

Anna Rozīte, 17.05.2006., 22:36

Ar Gada Balvas pasniegšanu 22.maijā Rīgā, Nacionālajā teātrī oficiāli noslēgsies pusgadu ilgušais hip hop kultūrai un ekstrēmajiem sporta veidiem veltītais projekts "HIP X HOP".

HIP X HOP

Pirmo reizi Latvijā ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta palīdzību latviešu un krievu valodā tika uzrunāti tūkstošiem jauniešu – aicinot skatīties atraktīvās "HIP X HOP" raidījuma pārraides LTV7 ēterā, vietējām hip hop un ekstrēmo sporta veidu zvaigznēm viesojoties vairāk kā 20 Latvijas skolās, kā arī jauniešiem dodot iespēju balsot par labākajiem projekta dalībniekiem web lapā www.hipxhop.lv.

Projekts "HIP X HOP" pusgada laikā ir paveicis ļoti daudz – pirmo reizi Latvijā tik vērienīgi un atraktīvā veidā par dj, graffiti, hip hop grupām, BMX, triālu un citiem ekstrēmajiem sporta veidiem tika uzrunāti jaunieši. Piemēram, tas, ka "TOXIC HIP X HOP Skolu tūre" daudzās Latvijas skolās tika sagaidīta ar milzīgām ovācijām, liecina – hip hops un ekstrēmie sporta veidi Latvijā ir uz viļņa, tāpēc man ir milzīgs gandarījums, ka ar projekta palīdzību jaunieši vēl vairāk varēja iesaistīties ar šo kultūru saistītās aktivitātēs, demonstrēt un atklāt savus talantus,” stāsta projekta vadītājs Rojs Dauburs.

Projekts "HIP X HOP" noslēgsies ar grandiozu apbalvošanas ceremoniju Latvijas Nacionālajā teātrī Rīgā, 22.maijā, kurā savus sasniegumus demonstrēs gan projekta ietvaros jaunatklātie talanti, gan arī ekstrēmās un hip hop kultūras profesionāļi. Pasākumu kuplinās arī ārzemju viesi no Somijas un Lielbritānijas.

Gada Balvas ceremonija tiks demonstrēta LTV7 ēterā 27.maijā.

Projekta "HIP X HOP" ietvaros kopš 4. marta katru sestdienu ar atkārtojumiem svētdienās LTV7 kanālā tika demonstrēts raidījumu cikls „HIP X HOP” latviešu un krievu valodā. Kopā ar raidījuma vadītājiem – Juriju Bibarcevu (Bibu) un Annu Rozīti (Ro) skatītāji varēja ielūkoties hip hop kultūras un ekstrēmo sporta veidu vēsturē, aktualitātēs, kā arī uzzināt par šo jomu pārstāvjiem – vienmēr aizrautīgiem savu talantu un hip hop kultūras attīstītājiem.

Projekta mājas lapā www.hipxhop.lv līdz 15. maijam vēl ir iespējams nobalsot par projekta dalībniekiem šādās nominācijās: DJ, MC, breakdance, hiphop dance, graffiti, dziesma, albūms, grupa, skeitbords, BMX, snovbords, velo triāls un agresīvā skrituļslidošana. Balsotāju viedoklis ietekmēs to, kuri no jaunajiem talantiem un jau atzītiem profesionāļiem tiks apbalvoti 22.maijā uz Nacionālā teātra skatuves.

Projektu "HIP X HOP" organizē jauniešu organizācija „Avantis” sadarbībā ar Latvijas sabiedrības integrācijas fondu, LTV7, „Ritma Institūtu” un telekomunikāciju uzņēmuma „BITE Latvija” priekšapmaksas karti „TOXIC”.

Projektu atbalsta Britu padome, Sīrups, Europian hit radio, Eastpak, TVNET.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties