Grenlande fotogrāfijās un mākslas darbos izstādē "Kvadrofonija"

Ginta Tropa, 04.09.2007., 08:10

2007.gada 5.septembrī plkst. 17.30 Vecrīgā, Reiterna namā (Mārstaļu ielā 2) tiks atklāta grenlandiešu mākslas izstāde "Kvadrofonija". Izstādes atklāšanā piedalīsies māksliniece Aka Hēge un fotogrāfs Ivars Sīlis.

Izstāde „Kvadrofonija” piedāvā unikālu iespēju iepazīt eksotisko Grenlandi fotogrāfijās un mākslas darbos četru mākslinieku, kurus savstarpēji vieno arī ģimenes saites, skatījumā: Ivars Sīlis iepazīstinās ar savu jaunāko fotogrāfiju izlasi no Dienvidgrenlandes, viņa dzīvesbiedre māksliniece Aka Hēge izstādīs akvareļus un pasteļus, meita Bolatta - gleznas, dēls Inuks - konceptuālus darbus.

Paši mākslinieki par savu kopdarbu saka: „Kvadrofonija ieskanas telpā, ko nospriegojušas dažādas paaudzes, temperamenti, formas un vēstījumi. Četri izstādes autori vienlaicīgi apliecina un noliedz piederību savai dzimtai un Grenlandei. Meklētāju balsis globālajā kakofonijā.”

Ivars Sīlis jau vairākkārt ir viesojies Latvijā ar savām fotoizstādēm un aizraujošajiem stāstījumiem par Grenlandi, kā arī piedalījies savu latviešu valodā izdoto grāmatu atvēršanas svētkos. Šī ir pirmā reize, kad mums būs iespēja iepazīties ar visu viņa ģimeni un tās radošo veikumu.

Izstāde šīs vasaras sākumā jau viesojusies Madonā, pēc tam bija apskatāma Daugavpils rajonā - Raiņa mājā Berķenelē, tagad līdz 21.septembrim būs apskatāma pašā Rīgas sirdī Vecrīgā - Reiterna namā.

Izstādi organizē Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā, atbalsta Grenlandes pašpārvaldes Kultūras direktorāts, Ziemeļvalstu institūts Grenlandē, C.L.Dāvida fonds Kopenhāgenā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties