Grandiozākie šī gada līgošanas svētki Saulkrastos

Brigita Zariņa, 16.06.2008., 11:27

Jāņu naktī Saulkrastu pludmalē norisināsies grandiozākie Līgo svētki Latvijā - TV3 Lielie līgošanas svētki Saulkrastos.

Līgo pasākumā piedalīsies vairāk kā 30 populāri Latvijas šlāgermūzikas un pop/rokmūzikas izpildītāji, kā arī viesi no Igaunijas. Saulkrastu pludmale uz vienu nakti pārvērtīsies par lielāko līgošanas vietu, ko varēs vērot arī TV3 tiešraidē sešu stundu garumā. TV3 lielie līgošanas svētki Saulkrastos 23.jūnijā 20:20 TV3 tiešraidē un jau no 15:00 Saulkrastos klātienē!

Līgo, Līgo!

Jau nākamnedēļ ir gada īsākā nakts jeb Līgo svētki! Šogad lielākā un grandiozākā līgošana Latvijā norisināsies Saulkrastu pludmalē. Uz vienu nakti jūras krasts pārvērtīsies par īstu svētku pilsētu! Pasākuma apmeklētājiem noteikti sagādās pārsteigumu grandiozā skatuve ar 225m² lielo akvamarīna ekrānu, kāds vēl nav bijis nevienā pasākumā Latvijā! Pati skatuve būs 24 m gara un 12 m augsta, ko nodrošinās „PRO 1 Group”, kas sniedz augsta līmeņa profesionālus pakalpojumus un ir likuši skatuvi tādos pasākumus kā Baltic Beach Party, Positivus AB festivālā un Jaunais Vilnis.

Līgotāju izklaides!

Agrajiem līgotājiem būs iespēja atpūsties jau ātrāk - no 15:00 skanēs mūzika, bērni varēs izdauzīties pa piepūšamajām bērnu pilsētiņām un izlēkāties uz batutiem, darbosies alus dārzs un kafejnīcas, mūzikas teltis, vietas ēdienu un dzērienu baudīšanai. Līgošanas svētki tematiski būs sadalīti vairākās daļās, lai priecētu visu paaudžu līgotājus. Pasākuma pirmā daļa veidota šlāgermūzikas un Līgo noskaņās. Tajā uzstāsies grupas Apvedceļš, Latgales Dāmu Pops, Liepavots, Liene Šomase, Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Eolika u.c. Koncertu kuplinās folkloras kopa un tautas deju kolektīvi. Būs ne tikai līgošana, bet arī sadziedāšanās.

Grandioza vakara kulminācija, kas piešķirs pasākumam nozīmīgumu un krāšņumu, kā arī noslēgs pirmo daļu, būs lielā ugunskura iekuršana JŪRĀ 23:00! Otrā pasākuma daļā uzstāsies vairāki pop/rokmūzikas izpildītāji - Ella, Linga, Gain Fast, Z-Scars, Jenny May, Yana Kay, Jumprava, Device, Emi, A-Eiropa u.c. Ieradīsies arī viesis -populārais igauņu hip-hop izpildītājs Lowry.

Līgotājiem būs iespēja dzirdēt arī daudzu mūziķu pirmatskaņojumus, neierastus duetus un citus mūzikas jaunumus. Piemēram, grupa Z-Scars izpildīs dziesmas no savā jaunā albuma „Tieši sirdī/Prjamo v serdce”, grupa A-Eiropa pēc ilgāka atelpas brīža vēlreiz izpildīs savas populārākās dziesmas ar pirotehnikas šovu, ar jaunām dziesmām uzstāsies ar Charizma, Lily, Budēvics un The Lucky Gang.

Lai neviens neiemigtu pirms kopīgas saulrieta sagaidīšanas, DJ Roberts Lejasmeijers un DJ iMix gādās par jautrām dejām. Pasākuma vadītāji visa vakara garumā būs Iveta Feldmane ar Valteru Krauzi. Sākuma daļā kopā ar viņiem līgos Harijs Spanovskis un Jāni Paukštello, bet vēlāk - Gvido Linga ar Gunu Magaznieci.

Pasākumā darbosies arī muzikālās teltis. Par prieku elektroniskās mūzikas cienītājiem, paralēli notiekošajam uz lielās skatuves, darbosies - Red Bull elektroniskās mūzikas telts DJ DEP vadībā, kurā savu sniegumu rādīs Latvijas, L dīdžeji. Būs arī telts, kur varēs baudīt alu šlāgermūzikas ritmos.

Noderīga informācija

Visi tiek aicināti uz pasākumu doties, izmantojot sabiedrisko transportu, starppilsētu autobusus un vilcienus. Tomēr, ja kāds uz pasākumu dosies ar automašīnu, tad tās varēs atstāt ceļa malās, Saulkrastu Brīvdabas estrādē un Krasta ielā 7 - pie pasākuma ieejas. Lai visi Līgo pasākuma apmeklētāji varētu nokļūt mājās, kursēs papildus vilcienu reisi.

Lai nebēdā tie, kam līgošana paredzēta citur - būs iespējams vērot koncertu arī pie televīzijas ekrāniem TV3 tiešraidē jau no 20:20 līdz pat 1:45 Jāņu rītā.

Biļešu tirdzniecība Biļešu servisa kasēs un vēl var paspēt iegādāties biļetes par 7 Ls, bet pasākuma dienā tās būs dārgākas. Bērniem līdz 8 gadu vecumam ieeja par brīvu.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Rimants (raimizo@inbox.lv), 07.11.2013. 18:36:10 (ip:95.68.50.123)
Komentāra reitings: 0

Ehh uraku vecu rakstu, saulkrastos līgoju pirmo reizi, ciss likās tik superīgi, jo jūra bija tuvumā! :)

Atceros, ka vēl te http://220.lv/lv/davanas_un_svetki
sapirkām super sveces ar ko izgreznojām piejūras mājiņu :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties