Glezniecība – "Viens reiz Divi"– portreti

Una Dimitere, 24.04.2007., 08:05

25. aprīlī pulksten 16:00 Cēsu izstāžu namā divi jauni mākslinieki Krista Ozoliņa un Reinis Dzudzilo atklās savu pirmo kopizstādi "Viens reiz Divi".

Portrets visbiežāk asociējas ar cilvēka vai viņa sejas tuvplānu, bet šim vārdam ir arī plašāka nozīme. Glezniecībā portrets ir personas esības atspoguļojums.


Izstādē katra cilvēka portrets ieraugāms divos redzējumos. Viens un tas pats cilvēks gleznots caur divām glezniecības pasaules izjūtām. Topošie gleznotāji saka: “Cilvēka seja ir runātīga. Tā ir vizuālā valoda.”


Cēsu izstāžu nama 2. stāva zālē līdz 14.maijam būs eksponēti īpaši šai izstādei gleznoti 14 darbi eļļas tehnikā.

Abi mākslinieki ir Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas audzēkņi.


Reinis Dzudzilo, iepriekš pabeidzis Cēsu Mākslas skolu, šobrīd strādā pie diplomdarba Aijas Jurjānes pedagoģiskajā vadībā. Reinis ir dzimis 1987. gadā, viņa personība attīstās, iezīmējot radošu ceļu un izaugsmi mākslas jomā.


Krista Ozoliņa (dzimusi 1989. gadā) bērnībā virzīta dejas mākslā, taču meitenes neparastais izteiksmes veids un roku tiekšanās pēc zīmuļiem un otām ar gadiem augusi. Bez priekšzināšanām, bet ar lielu degsmi un talantu Krista tika uzņemta Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā, kur šobrīd (2. kursā) apgūst glezniecību pie mākslinieces Vitas Jurjānes.

Viens - krāsu, otrs – gaismēnu gleznotājs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties