Ģimenes dienas pasākumi Rīgas Kultūras centrā „Iļģuciems”, Dzegužkalnā un J. Akuratera muzejā

Rīgas domes Kultūras departamenta preses sekretāre, 15.05.2008., 10:47

Starptautiskās Ģimenes dienas ietvaros 15., 17. un 24. maijā Rīgā notiks arī Rīgas domes Kultūras departamenta atbalstītie kultūras pasākumi ar dziesmām, dejām, teātri, rotaļām un citām aktivitātēm.

Šā gada 15. maijā plkst. 18.00 Rīgas Kultūras centrā „Iļģuciems” (Lidoņu ielā 27, K-2) notiks koncerts Kur mīlestība dzied”, kurā piedalīsies Rīgas Kultūras centra „Iļģuciems” bērnu deju kolektīvs „Mārīte”, popgrupa „Ildzēni”, bērnu deju kolektīvs „Fantāzija”, teātra studija „Rampa”, Bērnu un jauniešu centra „Kurzemīte” vokālais ansamblis „Kurzemīte” un Mārupes kultūras nama popgrupa „Keen”. Biļetes cena - Ls 1.00, pensionāriem un pirmsskolas vecuma bērniem - Ls 0.50.

Sestdien, 17. maijā no plkst. 14.00 līdz 17.00 Dzegužkalna estrādē bez maksas varēs apmeklēt Bērnu un jauniešu svētkus Saules bērni. Koncertā, kuru vadīs Saules Feja (Valmieras Drāmas teātra aktrise Terēza Lasmane) sadancosies un sadziedāsies Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas bērnu un jauniešu kolektīvi un vieskolektīvi.

Savukārt sestdien, 24. maijā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.30 Jāņa Akuratera muzejā, (O.Vācieša ielā 6a) Ģimenes dienu atzīmēs ar pasākumu Kalpa zēna acīm. Programmā paredzēts iestudējuma „Kalpa zēna acīm” pirmizrāde, radošo darbu konkursa Kalpa zēna rudens uzvarētāju apbalvošana, rotaļas un konkursi ģimenēm, kā arī improvizēts gadatirdziņš. Pasākumā piedalīsies jauniešu teātra pulciņš „Kolumbīne un Arlekīns” un Latvijas Kultūras akadēmijas 1. un 3. kursa studenti. Ieejas maksa: pieaugušajiem - Ls 1.50, skolēniem, studentiem un pensionāriem - Ls 1.00, ģimenei - Ls 1.00

Ģimenes dienai veltītie izklaides un izglītojošie pasākumi ar Bērnu un ģimenes lietu ministrijas atbalstu notiek arī citur Rīgā un kopumā visā Latvijā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties