Garākie nobraucieni Latvijā atvērti ziemas prieku cienītājiem

Gunita Graudupe, 04.01.2008., 13:15

Sākot ar 5.janvāri, Ozolkalns visiem slēpotājiem un snovbordistiem sniedz iespēju izmēģināt garākos nobraucienus Latvijā.

Daudzi aktīvās atpūtas cienītāji jau zina, ka Ozolkalns atrodas Cīrulīšos pie Cēsīm, stundas brauciena attālumā no Rīgas. Kopā ar līdzās esošo Žagarkalnu Ozolkalns iezīmē Cēsis kā populārāko ziemas aktīvās atpūtas centru Latvijā un Latvijas slēpotāju un snovbordistu galvaspilsētu.

Jau pagājušajā sezonā daudzi Ozolkalna apmeklētāji atzinīgi novērtēja kalna augstuma starpību, kas pārsniedz 80 metrus un ar ko Latvijā var lepoties tikai retais kalns, kā arī 500 m garos nobraucienus. Šoziem Ozolkalnā aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvātas un pakāpeniski tiks atvērtas jau četras dabīgā reljefa trases, no kurām katra ir 500 m gara. Trases vakaros tiek apgaismotas un kvalitatīvs sniega segums tajās tiek nodrošināts ar modernu sniega lielgabalu un retraku palīdzību.

Šoziem Ozolkalns aktīvās atpūtas cienītājus pārsteidz ne tikai ar jaunajām trasēm, bet arī ar nesen uzstādīto divvietīgo krēslu pacēlāju, kas vienā stundā spēj nodrošināt ērtu pacelšanos 1200 cilvēkiem, un jaunu pacēlāju iesācējiem un bērniem, kura kapacitāte ir 400 cilvēku stundā. Papildus tam darbojas divi enkura tipa pacēlāji, nodrošinot iespēju stundā pacelties vēl 1700 cilvēkiem. Tas nozīmē, ka slēpot uz kalna bez rindām pie pacēlāja var pat vairāk kā 400 cilvēku. Pacēlājus projektējuši un to uzstādīšanu atbilstoši Eiropas drošības prasībām pārraudzījuši pieredzējuši speciālisti no Austrijas, Somijas un Vācijas.

Papildus pacēlājiem Ozolkalnā darbojas slēpošanas un snovborda inventāra noma, ģērbtuves un kafejnīca, kurā apmeklētājiem tiek piedāvātas dažādas uzkodas, našķi, silti ēdieni un dzērieni. Tuvākajā laikā Ozolkalnā plānots atvērt snovborda parku.

Ozolkalna darbinieki, sākot ar 5.janvāri, gaidīs visus ziemas prieku mīļotājus, laipni sniedzot visu nepieciešamo informāciju un palīdzību!


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
londra (momo@mimo.ki), 26.01.2010. 16:18:36 (ip:212.93.97.139)
Komentāra reitings: 0

forši būs jāpamēģina!!! :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

RobertSax

6Porno

Alena

interesting news

betenMob


ienāktreģistrēties