Galerijai "Laipa" jauna mājas lapa

Galerija "Laipa", 08.03.2007., 12:35

Mākslas galerija "Laipa" Valmierā tagad un turpmāk priecēs savus draugus un interesentus ar jaunu, radoši un vizuāli spilgtu, progresīvu mājas lapu internetā - www.galerijalaipa.lv

Līdzšinējā Web lapa tika reorganizēta ar mērķi piešķirt galerijai jaunu, dinamisku vizuālo identitāti globālajā tīmeklī, atjaunot galerijas viesiem aktuālo un noderīgo informāciju, kā arī padarīt ērtāku datu tehniskās apstrādes sistēmu.

Mājas lapā ir un būs pieejama informācija par izstādēm un mākslas aktivitātēm galerijā, plānotajiem pasākumiem, kā arī vizuāls ieskats notikumos foto galerijā. Ikvienam mākslas interesentam Latvijā un ārzemēs tā ir iespēja ātri un ērti iegūt un sekot līdzi informācijai par vienu no vadošajām mākslas galerijām Vidzemes reģionā un tās piedāvātajiem pakalpojumiem un kultūras aktivitātēm.

Jāpiebilst, ka darbs pie mājas lapas pilnveidošanas joprojām turpinās un tiek domāts par interaktīvas vides nodrošināšanu.

Web lapas vizuālā un tehniskā risinājuma autors ir Rihards Grāvis. Interneta lapa tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Vairāk informācija: www.galerijalaipa.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties