Jaunākās īsfilmu programmas no visas pasaules arī Latvijā

"Kinogalerija", 26.06.2006., 10:25

Šī gada 30. jūnijā starptautiskais īsfilmu tīkls "Future Shorts" sasniegs arī Latviju ar pirmo īsfilmu pasākumu Andrejsalā.

"Future Shorts"Londonas piesātinātajā vidē dzimušais "Future Shorts" ir viens no visātrāk augošajiem starptautiskajiem tīkliem, kas ļauj māksliniekiem izrādīt savus darbus plašākai auditorijai visā Eiropā. "Future Shorts" ietvaros ik mēnesi tiek sagatavota jaunākā īsfilmu programma, kas tiek izrādīta vairāk kā 30 vietās visā pasaulē. Programmā tiek iekļautas dažādu žanru īsfilmas, sākot no spēlfilmām un animācijai, līdz pat mūzikas video. Katra programma ir vidēji pusotru stundu gara un tās ietvaros var skatīt vismaz 10 īsfilmas.

Latvijā pirmo reizi šāda ikmēneša programma tiks izrādīta Andrejsalā, Fontaine Palace un K-Sunī. Plānots, ka iespēja skatīt "Future Shorts" īsfilmu programmas, kļūs par tradīciju ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā.
  • Pasākums ANDREJSALĀ notiks š.g. 30.jūnijā plkst. 20:30 un turpmāk katra mēneša pēdējā piektdienā.
  • FONTAINE PALACE īsfilmu programmu būs iespēja skatīt š.g. 7.jūlijā plkst.20:30 un turpmāk katra mēneša pirmajā piektdienā.
  • Savukārt, kinoteātrī K – SUNS īsfilmu programma pirmo reizi tiks izrādīta 14.jūlijā plkst. 21:30 un turpmāk katra mēneša otrajā piektdienā.
Future Shorts ikmēneša programma sola izaicināt, iedvesmot un, kas ne mazāk svarīgi, arī izklaidēt!

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties