Fotoprojekts "Fotoaparāts Modē"

Oskars Pastars, 19.07.2007., 11:44

2007.gada 21.jūlijā plkst. 18:00, Andrejsalā, Andrejostas ielā 4a, "Imagine" Foto Studijas telpās tiks atklāta Mihaila Tolmačoa (Rus) un Oskara Pastara (Rus/Lv) fotoprojekta izstāde "Fotoaparāts modē".

Mūsdienu pasaulē mainās lietu būtība. Blakus rokas pulksteņiem, dažādiem aksesuāriem un automašīnām „lieli“ fotoaparāti ir kļuvuši par labas dzīves pavadoņiem. Automašīnas jau kādu laiku vairs nav tikai pārvietošanās līdzeklis un pulksteni uz rokas nenēsā tikai tāpēc, lai zinātu laiku. Tāpat arī fotoaparātu pamatfunkcija - fotografēt - paliek otršķirīga. Tie ir kļuvuši par tēla veidotājiem.

Par sekošanu līdzi modes tendencēm liecina tas, vai tev ir fotoaparāts ar lielu objektīvu. Fotoaparāts kļūst par stilīgu aksesuāru, garderobes sastāvdaļu. Tas vairs nav līdzeklis savu domu izpausmei, bet gan dārga rotaļlieta.

Cilvēki, kas pieraduši par labu preci maksāt attiecīgu samaksu, ir pārliecināti, ka, nopērkot dārgu mantiņu ar skaistām siksniņām, rezultāts ir garantēts. Nav nepieciešamības lasīt biezu instrukciju un izprast uzstādījumus, jo var fotografēt auto režīmā. Liels fotoaparāts sniedz pārliecību, ka būs arī labas fotogrāfijas.

Bet fotoaparātam ir tāli cilvēku aizspriedumi. Tas ir veidots, lai radītu - fiksētu mirkli, smaržu, garšu un gaismu. Pat modīgu meiču rokās tā slēdzis turpina klikšķēšanu.

Uzziņai:

Oskars Pastars ar fotogrāfiju nodarbojas kopš 2003.gada. Pašmācības ceļā apguvis fotogrāfijas pamatus, vēlāk pievienojas Rīgas tehniskās jaunrades nama Annas 2 kolektīvam. 2005.gadā, pārcēlies uz Maskavu, uzsāk studijas laikraksta Izvestia žurnālistikas skolā fotogrāfijas kursā, kur iepazīstas ar Mihailu Tolmačovu.

Izveidojoties veiksmīgai sadarbībai ar pasniedzēju - fotogrāfu Gaļinu Maskaļovu, abi jaunie fotogrāfi savas zināšanas papildina G. Maskaļovas meistarklasē.

2006.gada vasarā pirmais Oskara un Mihaila kopīgais projekts tiek izveidots Starptautiskajā fotogrāfijas vasaras skolas 2007 ietvaros Ludzā (Latvija). Sadarbība turpinās un 2007.gada aprīlī otrais kopējais projekts Fotoaparāts modē ar labiem panākumiem tiek izstādīts Maskavā, Piektā Starptautiskā foto festivāla Mode un stils fotogrāfijā 2007 ietvaros.

Oskara un Mihaila kopprojekta Fotoaparāts modē nākošā pieturas vieta - Rīga, Andrejsala, Imagine Foto Studijā.

Izstāde būs apskatāma IMAGINE Foto Studijas telpās no 21.jūlija līdz 4.augustam. Darba dienās: 13:00 - 19:00. Brīvdienās lūgums saskaņot izstādes apmklējumu pa talr: 7324880 vai 26322996


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
adellada, 20.07.2007. 10:12:54
Komentāra reitings: 0

Tā jau arī ir, ka pēdējā laikā fotoaparāts par tādu modes lietu vien ir kļuvis, visi kuri var atļauties sapērkas sev eos`us vai nikonus un jūtas kā dižgari, radot "baigo mākslu".

jānis, 20.07.2007. 10:42:52
Komentāra reitings: 0

Mhm, kolēģi te arī sākuši pirkt canonus un citus fotoaparātus kaut gan par fotogrāfēšanu viņi nav izrādījuši nekādu interesi nez cik sen, bet tagad pēkšņi visi izdomājuši ka jāfotogrāfē. :D

deni2s, 20.07.2007. 16:04:37
Komentāra reitings: 0

Es jau tikai priecājos par tādu tehnikas progresu. Atceros, kāds agrāk bija čakars ar filmiņu attīstīšanu un fotogrāfiju veidošanu mājas apstākļos. Bija jau romantiska tā sarkanā gaisma, bet iespējams, ka tas čakars mani atturēja no fotografēšanas. Par neizdevušiemsajiem (kā pareizi rakstās???) kadriem arī bija jāmaksā.

jānis, 20.07.2007. 16:36:17
Komentāra reitings: 0

"neizdevušajiem" :D

Lunis, 21.07.2007. 23:06:23 (ip:217.198.224.184)
Komentāra reitings: 0

Fočiku jau nav problēma iepirkt jebkādu , problema ir smadzeņju apgreids lidz kautcik citiem intresantam un pieņemamam līmenim. Savādāk ziepis vienreizējais pa 2,7Ls vai Canon EOS MARK III pa 2700Ls rezultāc vienlīdz nožēlojams un garlaicīgs:)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties