Vidzemes fotogrāfu darbu izstāde Valmierā, galerijā "Laipa"

Lāsma Lāce, 18.06.2007., 11:15

Valmierā, galerijā "Laipa" ceturtdien, 21. jūnijā pulksten 16:00 atklās Vidzemes fotogrāfu darbu izstādi "Īsākās nakts sapņi".

foto, Matīss MarkovskisIzstāde galerijā būs apskatāma līdz 12. jūlijam.

Izstāde „Īsākās nakts sapņi” ir iecerēts veltīt vasaras saulgriežu tēmai. Fotogrāfija uzrunā ikvienu un sniedz informāciju bez vārdiem. Valmieras pilsētas un rajona iedzīvotājiem tā būs nebijusi iespēja baudīt gan jaunu, gan sabiedrībā jau pazīstamu fotogrāfu daiļradi.

Vienkopus tiks pulcēti aptuveni 20 fotogrāfi no visas Vidzemes - Valmieras, Cēsīm, Limbažiem, Strenčiem, kas padara šo izstādi vienreizēju un unikālu. Savus darbus izstādīšanai plānojuši nodot: Normunds Cerciņš, Aleksejs Koziņecs, Dainis Saulītis, Gaidars Paegle, Ivars Opmanis, Jānis Šatrovskis, Juris Naumovs, Matīss Markovskis, Māris Buholcs, Mihails Ignats, Rainis Tenters, Teiksma Puriņa, Brigita Zīle, Zeltīte Čemme, Vilis Bleikšs, Šalkonis Ozoliņš, Agris Kozerovics, Ilgvars Ozols, Oļģerts Bērziņš, Ojārs Balceris un Māris Zariņš. Kā uzsver paši mākslinieki, viņus vieno Gauja.

Galerijai „Laipa”, sadarbojoties ar Alekseju Koziņecu, šī ir arī iespēja apzināt un uzrunāt radošos cilvēkus, kam ir tuva fotogrāfija.

Izstādē tiks aizstādītas dažāda izmēra un nokrāsas fotogrāfijas, lai to padarītu interesantāku un daudzveidīgāku. No katra autora būs aplūkojami 2-3 labākie darbi. Izstāde būs ļoti plaša, jo būs skatāmas kopskaitā apmēram 50 fotogrāfijas, tādēļ darbi tiks izvietoti gan lielajā, gan mazajā izstāžu zālē.

Visās fotogrāfijās būs jūtama vasarīga noskaņa, Jāņu zāļu smarža un īsākās nakts burvība. "Vasara aiziet", Mihails Ignats


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties