Grenlande fotogrāfijās un mākslas darbos izstādē "Kvadrofonija"

Ginta Tropa, 28.08.2007., 09:04

2007.gada 5.septembrī plkst. 17.30 Vecrīgā, Reiterna namā (Mārstaļu ielā 2) tiks atklāta grenlandiešu mākslas izstāde "Kvadrofonija". Izstādes atklāšanā piedalīsies māksliniece Aka Hēge un fotogrāfs Ivars Sīlis.

Izstāde „Kvadrofonija” piedāvā unikālu iespēju iepazīt eksotisko Grenlandi fotogrāfijās un mākslas darbos četru mākslinieku, kurus savstarpēji vieno arī ģimenes saites, skatījumā: Ivars Sīlis iepazīstinās ar savu jaunāko fotogrāfiju izlasi no Dienvidgrenlandes, viņa dzīvesbiedre māksliniece Aka Hēge izstādīs akvareļus un pasteļus, meita Bolatta - gleznas, dēls Inuks - konceptuālus darbus.

Paši mākslinieki par savu kopdarbu saka: „Kvadrofonija ieskanas telpā, ko nospriegojušas dažādas paaudzes, temperamenti, formas un vēstījumi. Četri izstādes autori vienlaicīgi apliecina un noliedz piederību savai dzimtai un Grenlandei. Meklētāju balsis globālajā kakofonijā.”

Ivars Sīlis jau vairākkārt ir viesojies Latvijā ar savām fotoizstādēm un aizraujošajiem stāstījumiem par Grenlandi, kā arī piedalījies savu latviešu valodā izdoto grāmatu atvēršanas svētkos. Šī ir pirmā reize, kad mums būs iespēja iepazīties ar visu viņa ģimeni un tās radošo veikumu.

Izstāde šīs vasaras sākumā jau viesojusies Madonā, pēc tam bija apskatāma Daugavpils rajonā - Raiņa mājā Berķenelē, tagad līdz 21.septembrim būs apskatāma pašā Rīgas sirdī Vecrīgā - Reiterna namā.

Izstādi organizē Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā, atbalsta Grenlandes pašpārvaldes Kultūras direktorāts, Ziemeļvalstu institūts Grenlandē, C.L.Dāvida fonds Kopenhāgenā.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
jānis, 28.08.2007. 10:59:02
Komentāra reitings: 0

Būšu! I. Sīļa darbi jau ir redzēti - iespaidīgi. ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties