Atzīmējot fotogrāfijas 170 gadu jubileju, FotoAkadēmija rīko atvērto durvju dienu

Inese Katrīna Zača, 17.05.2009., 19:30

FotoAkadēmija aicina visus interesentus 2009. gada 23. maijā piedalīties Atvērtās durvju dienas pasākumos par godu fotogrāfijas jubilejai! Visas dienas garumā notiks dažādi ar fotogrāfiju saistīti pasākumi: būs iespēja apmeklēt lekcijas, noskatīties prezentācijas, dzirdēt vērtējumu par saviem foto darbiem, kā arī aplūkot izstādes. Tas viss - absolūti bezmaksas!

"Atvērto durvju dienas" ietvaros, pirmo reizi Latvijā, ikvienam piedāvājam iespēju dzirdēt profesionālu fotogrāfu vērtējumu par saviem darbiem. Šoreiz apmeklētāju darbus vērtēs Oļegs Zernovs, Māris Kundziņš, Dainis Matisons, Andrejs Saļikovs un Nikolajs Trifanovs-Bogdanovs.

FotoAkadēmijas atvērtajās lekcijās būs iespēja tikties ar pasniedzējiem, apgūt ko jaunu par fotografēšanu, rast atbildes uz saviem jautājumiem, kā arī uzzināt vairāk par apmācības procesu.
• Rolands Laķis lekcijā "Kur publicēt savus darbus internetā" stāstīs par to kā veidot savu digitālo identitāti un kā izveidot auditoriju.
• Daiņa Matisona lekcijā " Trīs lietas…" uzzināsiet vairāk par gaismu, krāsu un formu un apskatīsiet dažus praktiskus paņēmienus ainavas fotogrāfijā.
• Nikolajs Trifanovs-Bogdanovs lekcijā "Ko var sasniegt mainot fotoaparāta iestatījumus" pastāstīs, kas tieši ir atkarīgs no diafragmas, ekspozīcijas ilguma un uzstādītās programmas.
• Bazaly fotogrāfu lekcijā "Kāzu fotogrāfijas apstrāde" interesentiem būs iespēja iepazīties ar Bazaly pieeju mākslinieciskajai kāzu fotogrāfijas apstrādei, personīgo pieredzi, kā arī tiks sniegtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem.
• KinoAkadēmijas pasniedzēja kinokritiķa Vadima Agapova lekcijā "Noslēpumainā laika meklējumos: Bendžamina Batona stāsts prozā un uz ekrāniem" meklēsim atbildes uz jautājumiem par to, vai šī filma netika pietiekoši novērtēta vai arī tā ir tikai pretencioza tukšfilma ar pārsteidzošiem specefektiem.
• Rolanda Laķa lekcijā "Video filmēšanas pamati" uzzināsiet kā veidot video stāstu, kā realizēt ieceri un kur šo video publicēt.

Pasākuma ietvaros notiks foto printeru un foto papīra, kā arī Olympus tehnikas prezentācija, kuru laikā būs iespēja konsultēties ar speciālistiem par interesējošiem jautājumiem un arī izmēģināt tehniku pašiem.

Pasākuma laikā būs aplūkojama arī Bazaly fotogrāfu izstāde, kurā būs redzamas portretu un kāzu fotogrāfijas.

Atvērtās durvju dienas pasākumi norisināsies 23. maijā no 10:00 līdz 17:00 FotoAkadēmijā Dzirnavu ielā 20, Rīgā. Ņemot vērā, ka lekcijās vietu skaits ir ierobežots, lūdzam uz tām reģistrēties.

FotoAkadēmijas foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. FotoAkadēmijas apmācību programmas ir licencētas. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 12 cilvēki.

Plašāka informācija par FotoAkadēmijas Atvērto durvju dienas pasākumiem ir pieejama šeit: www.fotoakademija.lv/index.php
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties