Fizmatdienu atklāšanas pasākums

Ingrīda Buliņa, 21.04.2009., 15:58

2009. gada 23.aprīlī sākas ikgadējais LU Fizikas un Matemātikas fakultātes pasākums "Fizmatdienas 2009" - lielākais, populārākais un dažādiem notikumiem pilnākais pasākums mācību gada laikā.

Tā kā tradīcijas mainīt nevar, viss sākas ar sadziedāšanos un FMD gājienu, bet jau tūdaļ pēc tam seko lielais atklāšanas pasākums ar dažādām izklaidēm un atraktivitātēm, par kuru tad arī te vari lasīt sīkāk. Šogad balle notiek Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubā Raiņa bulvārī 23. Pasākuma laikā visus izklaidēs mūzikas grupas "Dzelzs Vilks", "Laime Pilnīga" un "Oranžās Brīvdienas", bet pirms, pēc un starp grupām par dejām rūpēsies DJ Lūsis. Kā jau minēju, būs padomāts arī par citām jaukām izklaidēm, bet tās lai pagaidām paliek kā neliels pārsteigums.

Nav noteikts arī nekāds dresscode, tādēļ katrs droši var izvēlēties sev ērtāko un tīkamāko apģērbu izklaidei visas nakts garumā, lai gan, šķiet, būtu lieki piebilst, kādas krāsas aksesuārus fizmati novērtētu visvairāk (tiem, kas tomēr vēl šaubās, pačukstēšu priekšā, ka tā noteikti ir oranžā).

Tagad gan pats galvenais – kad un kur jābūt un kas vēl jāzina. Tātad – pasākuma norises vieta – LMA Studenta klubs, pasākuma datums – 2009. gada 23. aprīlis, ieeja no plkst. 22.00, ieejas biļetes būs pieejamas tikai uz vietas, un to izmaksas būs 4 Ls, savukārt ar īpašo FMD flaieri, kuru katram fizmatam būs iespēja iegūt no 20.04. Zeļļu ielā 8 111. kab., biļetes cena būs tikai 3Ls. Vienīgie, bet – tādēļ nebūt ne mazāk svarīgie līdzi ņemamie atribūti ir daudz enerģijas un laba garastāvokļa, lai spēka netrūkst visas nakts garumā.

Turklāt neaizmirsti – šis būs tikai lielais sākums vēl 10 dažādu notikumu un pasākumu bagātām dienām. Bet nu gan – gatavojies FMD un tiekamies 23.04.!

Sīkāka informācija arī fizmati.lv un fizmatdienas.lv.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties