Mūsu Laikmetīgās drāmas festivāls "Ieskats 2007" arī Jelgavā

Dainis Grīnvalds, 30.05.2007., 10:53

Simtgadīgā Jelgavas Studentu teātra mājvietā J.Čakstes bulvārī 5a 1. jūnijā plkst. 18.00 divu Latvijas absurdistu viencēlieni - nupat aizsaulē aizgājušā Egīla Ermansona satīra par dzīvnieku kafejnīcu un Andra Zeibota darbs "Sveika Marija".

Andra ZEIBOTA darbā „Sveika Marija” - protams, nebūs ne Marijas, ne sveicienu, bet būs mūžam neprognozējamais Andris Zeibots. Pēdējā laikā viņa darbu iestudējumi skolu, jauniešu, amatieru teātros kļūst aizvien regulārāki. Pēc saviem, it kā tik neadekvātajiem likumiem būvētās Andra Zeibota pasaules kļūst aizvien pievilcīgākas, režisori grib pieņemt šo izaicinājumu, - pierādīt, ka tā ir un var kļūt par daudzu mūsu laikabiedru garīgās telpas daļu, bagātinot mūs visus.

Varu atgādināt, ka tuvojas arī Andra Zeibota lielā pirmizrāde. Jau novembrī divi Andra Zeibota darbi "Mutabor" un "Kīntairas rags" ar kopīgu nosaukumu "Aiz saprāta robežas" būs skatāmi Dramaturgu teātra iestudējumā Jaunajā Rīgas teātrī.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties