Šonedēļ Arēnā notiks piedzīvojumu festivāls "Ceļojums apkārt pasaulei".

Arturs Orenits, SIA Untitled reklāmas menedžeris, 22.04.2009., 19:24

Šosestdien un svētdien Arēnā Rīga notiks piedzīvojumu festivāls "Ceļojums apkārt pasaulei". Visas dienas garumā ģimenes aicinātas apmeklēt milzu labirintu ar lielizmēra piepūšamajām atrakcijām, 2 kinoteātrus, kuros demonstrēs latviešu animatoru labākās filmas, pūkaino dzīvnieciņu izstādi, lauku mini zoodārzu, spēļu stūrīti un tirgus placi.

celojumsKatrs bērns, kas apmeklēs milzu labirintu saņems karti, lai neapmaldītos ceļojumā, bet pēc labirinta iziešanas - pasaules apceļotāja pasi ar jautriem uzdevumiem. Bērniem radošajās darbnīcās būs iespēja krāsot festivāla tēlus, locīt cepures un kuģīšus, uzpīt draudzības aproci vai uzzīmēt savu ceļojumu apkārt pasaulei. Laukumā pie arēnas bērni varēs doties izbraukumā ar elektromobili.

Dodoties cauru milzu labirintam bērni ceļos apkārt pasaulei un viesosies visās pasaules daļās - Amerikā, Āfrikā, Eiropā, Āzijā, Austrālijā. Arēnā viņi varēs līnijdeju skolotāju vadībā izmēģināt prasmi līnijdejās, satikties ar katras pasaules daļas tēliem, izlēkāties piepūšamajās atrakcijās, pārvarēt šķēršļus lecot maisos un meklējot izeju no jūras labirinta. "Visa arēna būs piepildīta ar piepūšamajām atrakcijām, kuras būs izkārtotas labirinta ejās, veidojot ceļu no viena kontinenta uz otru. Bērniem būs iespēja iziet cauri labirintam, savācot zīmodziņus uz kartes 22 punktos. Tikai izejot visas atrakcijas, bērni varēs saņemt Pasaules apceļotāja pasi. Šis noteikti būs aktīvas darbošanās pasākums – lēkāšana, kāpelēšana, skriešana un citas aktivitātes labirintā," par pasākumu stāsta pasākuma projekta vadītāja Diāna Pambakere.

Arēnas Rīga kafejnīcās būs iespēja baudīt tematiskas maltītes. Eiropas kafejnīcā būs baudāmas itāļu picas un itāļu krējuma saldējumi ar dažādu uzlējumu izlasi, Okeānijas kafejnīcā varēs nogaršot zivju pirkstiņus, zivju burgerus, Amerikas kafejnīcā tiks piedāvāti hot dogi un virtuļi (saldie, ar dažādām garšām), bet Āzijas kafejnīcā galdā tiks celti rīsi ar vistas fileju Thai gaumē.

Pasākumam īpašus tēlus radījusi māksliniece Gunta Zaļaiskalns, festivāla himnu sacerējusi Līga Taube.

Pasākums notiks 25. un 26. aprīlī no plkst. 11.00 - 19.00, ieeja pasākumā līdz 17.00. Abās festivāla dienās bērniem tiks piedāvātas identiskas izklaides, biļetes iepriekšpārdošanā tiek tirgotas uz dažādiem laikiem, lai neveidotos rindas pie atrakcijām. Biļetes uz piedzīvojumu festivālu pieejamas visās "Biļešu servisa" kasēs un pirms pasākuma pie ieejas Arēnā. Bērniem līdz 3 gadu vecumam, kas neapmeklē atrakciju lielo labirintu – ieeja pasākumā bez maksas. Mazulīšu (1-3
gadi) atrakcijas bezmaksas. Pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja pasākumā bez maksas. Par kolektīvu pieteikumiem lūdzam interesēties festivals@festivals.lv .

Vairāk informācijas par pasākumu mājas lapā www.festivals.lv.
Pasākuma apmeklētājus lūdzam iepazīties ar pasākuma noteikumiem mājas lapā www.festivals.lv .

Pasākuma norisi informatīvi atbalsta: mammām.lv/tētiem.lv, Cālis.lv, Delfi, mansmazais.lv, spicā, Lnt, Marta, festivāls.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties