Festivāls Aiziet jau šonedēļ

Ksenia Kamikaza, 15.09.2009., 13:31

Festivāls Aiziet norisināsies Rīgā 18. un 19. septembrī un ir aicināts parādīt visas klubu kultūras puses.

Vienā milzīgā deju placī tiks apvienoti 25 Rīgas Festivāls Aiziet jau šonedēļklubi un bāri. Tajās brīvdienās Jūs varēsiet pavizināties no Essential uz Pulkvedim neviens neraksta, Dirty Deal Café, Depo, Leningrad, Opium, Art & Music Bakery, Galerija Nia, Jameson, Pulsē, Godvil, Meta-kafe, Hanzas 28, Greenwood, Discotheque, Space Dog, Amber Night, Elektra, Labais Krasts, B Bārs, Melnais Kaķis, Traffic, Saksofons и Space:Garage. Ar festivāla Aiziet biļetēm ieeja šajos klubos būs bez papildus maksas. Pārvietoties no viena kluba uz citu varēs ar speciālajiem bezmaksas nakts autobusiem.

Divas festivāla naktis iepriecinās ar muzikālo daudzveidību. Festivāla atklāšana tiks iezīmēta ar īpašo Future Shorts īsfilmu skati. Jau zināms, ka live uzstāšanos piedāvās Holger Zilske aka Smash Tv no Berlīnes, Moon Disco no Viļņas, Didactic Scalica no Gruzijas un Radionica no Krievijas, vietējie mākslinieki Selffish, Martinez Gonzalez, Naive Dreamer, Puma & Apofeoz Sound System, uzstāsies tādi cienījamie dīdžeji kā Shurez, Kone, Cliché & Brain, Al Dee, Roland Privert, Elvi Soulsystems, Krii, Cute, Vital, Pukemon, Nik, Rudd, Rxd, Esoniq, Gurecky, Dj Romantronix aka Romantixx, apvienības Riga Scratch Posse, Crystral Sound System, Homeradio, Kolka Music, Truth About Underground, un daudzi citi. Bez šaubām, šie mākslinieki sagādās lielu muzikālo baudu klubu apmeklētājiem. Viņu izpildījumā izskanēs visdažādākie mūzikas virzieni: no house līdz techno, no disko līdz electro, no hip-hop līdz funk, no drum and base līdz breakbeat, kā arī eksperimentālā elektronika.

Tiem, kuriem patīk dienas, nevis nakts aktivitātes, piedāvājam plašu un daudzpusīgu dienas programmu. Šie pasākumi būs bezmaksas un pieejami visiem interesentiem.

Piektdien, 18. septembrī Galerijā Centrs notiks "Klubu mūzikas mozaīka", kura piedāvās dažādu virzienu mūziku, kura pašlaik skan Rīgas klubos. Bet sestdien, 19. septembrī turpat notiks dīdžeju maratons, kurā savas tehniskās prasmes un iemīļotākos skaņdarbus atskaņos tādi pazīstamie un underground dīdžeji: Bogdan Taran, Ksenia Kamikaza, Panbiopanika, Zazzy un citi.

Festivāla nedēļā galvenajā Galerijas Centrs alejā būs apskatāma jauno Latviešu fotogrāfu darbu ekspozīcija. Savās fotorgāfijās viņi atspoguļo klubu jauniešu dienas un nakts dzīvi.

Sestdien, 19. septembrī Dirty Deal Café galvenajā zālē varēs noklausīties mākslinieku (ambient, idm, experimental u.c. intelektuālo virzienu) dzīvās uzstāšanās un mūziku. Bet "Labais Krasts" terasē, sākot ar pulksten 7 sestdienas rītā un līdz pašam vakaram varēs ieturēt maltīti, baudot lielisko skatu uz Daugavu, un atslābināties Kris Hovel, Zagga, Milkmagic u.c. mūzikas pavadījumā.

Pilnā festivāla programma ir publicēta Aiziet mājas lapā www.aizietfest.lv

Speciālie autobusī kursēs pa īpašo klubu savienošu maršrutu:
18.09 (naktī uz 19.09.) - 00:00-06:00
19.09 (naktī uz 20.09.) - 00:00-06:00

Vienotā Aiziet biļete dod iespēju izmantot nakts autobusus, apmeklēt visus klubus un dienas pasākumus bez papildus maksas. Biļetes uz festivālu var iegādāties Biļešu Serviss (www.bilesuserviss.lv) kasēs, Statoil degvielas uzpildes stacijās un pie festivāla organizētājiem. Nopirkt biļeti festivāla nakts laikā būs iespējams tikai klubā Dirty Deal Cafe (Maskavas 12 / 2) un degvielas uzpildes stacijās "Statoil". Biļešu skaits uz Future Shorts skati ir ierobežots. 7 Ls – biļete vienai naktij (piektdien 18.09 vai sestdien 19.09 (obligāti jāapmaina tikai uz Dirty Deal Cafe ieejas vai Galerija Centrs pie Aiziet stenda)
10 Ls — nakts programma visos klubos un norises vietās 18. un 19. septembrī
12 Ls — Future Shorts translācija + nakts programma visos klubos un vietās 18. un 19. septembrī

Ar Isic un Open karti:
8 Ls — nakts programma visos klubos un norises vietās 18. un 19. septembrī
10 Ls — Future Shorts translācija + nakts programma nakts programma visos klubos un vietās 18. un 19. septembrī

Lai brīvi un ērti pārvietotos pa pasākuma vietām ar speciālo autobusu, jāapmaina Biļešu serviss kasēs nopirktās biļetes pret Aiziet aprocēm. 18. un 19. septembrī to varēs izdarīt pie ieejas klubos Dirty Deal Cafe, Essential, Depo, Galerija Nia, Pulsē, Godvil, Pulkvedim neviens neraksta un Space:Garage, kā arī dienas aktivitāšu laikā Galerija Centrs.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties