Starptautiskais Jauno autoru festivāls "2Annas" aicina uz filmu skatīšanos un kultūrpēršanos K@2 Mobilajā saunā – pirtī Vērmanes dārzā

Deniss Fedotovs (deni2s), 23.05.2006., 18:06

24. – 28. maijs, k/t „Rīga”, K/t „K.Suns”, Rīgas Zooloģiskais dārzs, Vērmanes dārzs. Atzīmējot 10 gadu jubileju 2ANNAS aicina uz bezmaksas pasākumiem visas nedēļas garumā!

2Annas24. maijs, Vērmanes dārzs.
Filmu telts “Next film”. Mobilā sauna - Kultūrpirts.
Trešdien ievadot festivālu, Annas spēlēsies Rīgas centrā Vērmanes dārzā kopā ar kustību teātri „Laboratory of Stage Art”un citiem māksliniekiem. Ikvienam būs iespēja izbaudīt īstu kultūrpēršanos - nopērties K@2 Mobilajā pirtī un filmu teltī skatīt latviešu un ārvalstu jauno autoru īsfilmu programmu “Next film” (starptautiskajā konkursa skatē neiekļautie darbi). Kā arī laika posmā no 17.00 – 19.00 vērot performances “Anniņa vanniņā” un “ANNAS spēlējas”.

25. maijs, k/t „Rīga”.
Atklāšana.
Festivāls tiks atklāts 25. maijā plkst. 17.30 k/t „Rīga” kafeinīcā, kur mājīgā atmosfērā tiks demonstrēta retrospektīvo filmu programma, kurā apkopoti darbi no 1996. gada.

27. maijs, k/t „Rīga”.
“Ziemeļu Laime”. Kā īpašā programma šogad festivālā tiks demonstrēta Ziemeļvalstu filmu izlase “Ziemeļu Laime”. Programmā ir iekļauti Dānijas un Zviedrijas kino skolu absolventu darbi.

27.maijs, k/t „Rīga” Lekcija.
Lektors Kenets Hansens. Lekciju angļu valodā „Vertical + horisontal unlimited: Emerging forms of new cinematic experience”. Lekcijā tiks prezentēti digitālā kino, performatīvās telpas un datorgrafiku apvienojoši starptautiski projekti, kas tikuši realizēti ASV, Austrijā un Dānijā.

25., 26. maijs, k/t „K.Suns”
Starptautiskā konkursa programma.
Pavisam kopā šogad ir atlasītas konkursa skatei 46 filmas, no tām 20 ir latviešu filmas, bet pārējās iesūtītas no Spānijas, Lielbritānijas, Slovēnijas, Izraēlas, Argentīnas, Lietuvas, Beļģijas, Krievijas u.c Konkursa skatē piedalās arī jauno režisoru īsfilmas, kas piedalījušās Berlinale Talent Campus Berlīnes kino festivāla ietvaros („Inheritance”) un tikušas atlasītas izvirzīšanai uz Oskara nominācijai („Junk”), filmiņas, kas ieguvušas godalgas un Grand prix citos starptautiskos festivālos.
Pirms festivāla un tā laikā būs pieejama interneta balsošana festivāla mājaslapā www.2annas.lv, kurā mājaslapas apmeklētāji varēs nobalsot par sev tīkamāko konkursa programmas filmu.

27.maijs, k/t „Rīga”
Nakts pasākums „Laimīgās ANNAS”.
Apbalvošanas ceremonija, 2ANNU 10 gadu dzimšanas dienas svinības, filmas, VJ un DJ performances - 2d visuals (DK) u.c, VJ performances ar filmu materiāliem.
Ieeja tikai ar ielūgumiem.

28. maijs, Rīgas Zooloģiskais dārzs.
“Zaļā ANNA”.
Animācijas darbnīca + konkursa skates.


0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz

Theme site super 000*** lv.hc.lv

phGPkKvEvJ


ienāktreģistrēties