Ēnu dienas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā!

Romēna Namniece, VSIA” Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas” sabiedrisko attiecību speciāliste, 21.04.2009., 16:55

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca organizē Māsu nedēļu, kuras ietvaros no 6. maija līdz 11. maijam sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement – Latvija aicina skolēnus uz "Ēnu dienām Bērnu slimnīcā", kā arī apskatīt izstādi – "Māsu hobiji".

Jauniešiem būs iespēja vienu dienu kļūt par kādas māsas vai ārsta "ēnu", piedalīties gan pacientu aprūpes, gan ārstniecības procesā, kā arī iepazīties ar slimnīcas ikdienu, māsu profesijas un slimnīcas vēsturi.

"Ēnu dienās Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā" aicināti piedalīties vispārizglītojošo skolu audzēkņi vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Ēnu dienas norisināsies visās trijās Bērnu slimnīcas novietnēs.

Junior Achievement – Latvija Ēnu dienas 2009 projekta vadītājs Jānis Grandāns par iespēju piedalīties Ēnu dienās Bērnu klīniskajā slimnīcā saka: "Skolēnam tiek dota unikāla iespēja redzēt to, ko ikdienā redz tikai savas nozares pārstāvji, līdz ar to, ikviens, kurš interesējas par medicīnu un kuram rūp Latvijas nākotne, tiek aicināts iepazīties ar savas nozares profesionāļu darbu."
Māsu nedēļas ietvaros no 5. maija līdz 30.maijam Saulaino dienu bibliotēkā būs iespējams iepazīties ar slimnīcas māsu hobijiem, vaļaspriekiem vai aizraušanos.
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā māsa Dita Raiska, uzsvēra ikvienam no mums ir vēlme veltīt laiku sev un nodarboties ar sirdij tīkamām lietām. Tās palīdz mums atbrīvoties un relaksēties, nedomājot par ikdienas darbiem, tāpēc šogad nolēmām izveidotos māsu vaļasprieku izstādi.

Māsu dienas nedēļa noslēgsies 12. maijā, kad Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ar Rietumu bankas labdarības fonda atbalstu pasniegs balvu "Bērnu slimnīcas lepnums".

Par "Ēnu dienu"
"Ēnu diena" ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums, kas kopš 1996. gada skolēniem sniedz iespēju apmeklēt kādu noteiktu darba vietu (valsts iestādē, uzņēmumā, organizācijā) un vērot profesionāļu darbu un pienākumus. "Ēnu diena" ir iespēja skolēniem pārbaudīt sevi, ielūkoties īstā darba pasaulē un nākotnē iecerētās profesijas ikdienā, apjaust karjeras iespējas un redzēt, kā skolā apgūtās zināšanas reāli tiek izmantotas darbā. Latvijā "Ēnu diena" pirmo reizi norisinājās 2001. gadā. Latvijā projektu organizē biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL).

Par JAL
Junior Achievement – Latvija ir JA-YE dalīborganizācija, kuras mērķi un filozofija atbilst idejai par jauniešu biznesa izglītību, inovācijām uzņēmējdarbībā, sociālo atbildību un rūpēm par Latvijas nākotni, kura Latvijā darbojas jau 18 gadus.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties