"Rīgas mākslas telpā" – Šveices arhitekta Štefana Kamencinda lekcija "Emocionālā Arhitektūra"

Inga Lāce, 29.09.2009., 10:21

Rīgas pilsētas izstāžu zāle "Rīgas mākslas telpa" 6. oktobrī plkst. 16.00 aicina apmeklēt Šveices arhitekta Štefana Kamencinda (Stefan Camenzind) lekciju "Emocionālā Arhitektūra", kas notiek Starptautiskās arhitektūras dienas ietvaros.

"Tāpat kā apģērbam, arī arhitektūrai ir jābūt ne vien praktiski pielietojamai, bet jāsniedz arī emocionāls piepildījums," savu filozofiju raksturo Štefans Kamencinds.

Arhitekts piedalās dažādu starptautisku projektu īstenošanā. Viņa piedāvātie risinājumi arvien ir orientēti uz klienta mērķiem un vēlmēm, kas iedvesmo arhitektu radošajos meklējumos un tiek pārvērsti inovatīvā dizainā. Kamencinda darbus raksturo emocionalitāte, izdoma un Šveices kvalitāte.

Štefans KamencindsŠtefans Kamencinds ir dzimis 1963. gadā Cīrihē. Ieguvis arhitekta diplomu Vintertūras politehniskajā augstskolā (Winterthur Polytechnic) Šveicē un ar izcilību beidzis studijas Ziemeļlondonas universitātē (University of North London) Lielbritānijā. Vairākus gadus strādājis Nicholas Grimshaw&Partner arhitektu birojā Londonā un Renco Piano birojā Parīzē. 1995. gadā nodibinājis savu arhitektu biroju Camenzind Graefenstein, kas 2004. gadā tiek pārdēvēts par Camenzind Evolution. Šveices Inženieru un arhitektu savienības (Swiss Society of Engineers and Architects; SIA) biedrs, Amerikas Arhitektu institūta (American Institute of Architects; AIA) asociētais loceklis, Karaliskā Britu arhitektu institūta (Royal Institute of British Architects; RIBA) dibinātājbiedrs.

Mājas lapas adrese: www.camenzindevolution.com

Lekcija notiks angļu valodā.
Norises vieta: Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3 (zem Rātslaukuma)
Ieeja: bezmaksas.

Rīko: Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētlpānošanas fakultāte, Šveices Inženieru un arhitektu savienība, Šveices Konfederācijas vēstniecība, Rīgas pilsētas arhitekta birojs sadarbībā ar "Colliers International", "Rīgas mākslas telpu" un Rīgas Kultūras aģentūru.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties