Starptautiskā ekspedīcijā uz "Eldorado" tepat Liepājas rajonā

Viesturs Roziņš, 18.05.2009., 19:35

Liepājas rajona Sakas novada "Lejās" no 7. līdz 12.jūlijam notiks Starptautiskās jauniešu pašizaugsmes programmas "Award" vasaras ekspedīcijas skola 2009

eldoradoEkspedīcijas skolas mērķis būs parādīt dažādus nodarbošanās, jaunu prasmju un iemaņu iegūšanas veidus - skautismā, biznesā, mūzikā, mākslā, tehnikā, rakstniecībā, sportā, lopkopībā un rokdarbniecībā pašreizējos apstākļos, tādējādi rosinot jauniešu pašnodarbinātību, domubiedru grupu rašanos, jaunu ideju ģenerēšanu, lai veiksmīgi veidotu savus uzņēmumus un iespējams nākotnē palīdzētu Latvijas ekonomiskajai un kultūras izaugsmei.

Jaunieši dzīvos teltīs meža vidū, Senā Baltijas Ledus ezera krasta malā, 12 kilometrus no Baltijas jūras un darbosies dažādās grupās, vakaros tiksies jautros pasākumos pie ugunskura, veiks nakts pārgājienu, bet pēdējās ekspedīcijas skolas dienās dosies pašu izplānotā piedzīvojumu ceļojumā, veicot uzdevumus sevis pilnveidošanas un sabiedrības labā.
"Award" ekspedīcijas skola šogad notiks jau trešo reizi. Pagājušajā gadā uz Sakas novada "Lejām" devās jaunieši no Izraēlas, Krievijas, Nīderlandes, Turcijas, Igaunijas un Latvijas, un arī šogad savu vēlmi piedalīties aizraujošajā piedzīvojumā "Ekspedīcijas skola" jau izteikuši jaunieši no daudzām Eiropas valstīm.

Ilayda Barbaros no Turcijas savās ekspedīcijas skolas pārdomās raksta: "Pirmajā mirklī es nespēju aptvert šīs vietas, kurā atrados, skaistumu. Domājot tagad par to visu, kas tur notika, tas šķiet bija milzīgs eksperiments, kurā es darīju lietas, kuras nekad nebiju darījusi un, kuras pat man prātā nevarēja ienākt. Kurā skolā gan šādas lietas var iemācīties (kazas slaukšana, siera gatavošana, lauku olimpiskās spēles, danči u.tml.)? Mēs darījām tik daudz lietas 100% dabā. Ja es nebūtu atbraukusi uz ekspedīcijas skolu, es nekad neiemācītos, kā pašai vadīt situāciju šādos apstākļos. Es esmu tik priecīga, ka pieteicos un noteikti to darīšu arī citreiz".

Ekspedīcijas skolā "Eldorado" aicināts pieteikties jebkurš Latvijas jaunietis (-te) vecumā no 14-25 gadiem un kurš gatavs jauniem piedzīvojumiem un spēj sazināties angļu valodā.
Dalībniekiem jāpiesakās, sūtot pieteikšanās formu līdz 2009.gada 22.jūnijam uz e-pastu vartigimenei@inbox.lv vai vartigimenei@gmail.com Uzziņām tālruņi +371 26231714, +371 25984069.
Plašāka informācija atrodama mājas lapā: www.vartigimenei.times.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties