Eiropas Valodu dienas 2008

Kitija Puškeire, AEGEE-Rīga PR koordinatore , 21.11.2008., 17:04

26. un 27. novembrī - jau 7. gadu pēc kārtas Rīgas Ekonomikas augstskolā (Strēlnieku ielā 4a) notiks AEGEE-Rīga organizētās "Eiropas valodu dienas".

Balstoties uz iepriekšējo gadu pozitīvo pieredzi un jauniešu aktivitāti, arī šogad turpinām celt un stiprināt tiltus starp jau labi zināmām un mazāk populārām valodām, rosinot ikvienu atklāt sev jaunu pasauli. Katra jauna valoda, ko apgūstam, paver plašākas mācību, darba un atpūtas iespējas. EVD

Abas dienas no pulksten 18:00 līdz 21:00, divās paralēlās auditorijās notiks kopskaitā 11 dažādu valodu lekcijas. Kuru valodu mācīsies? Franču, itāļu, latīņu, ungāru vai kādu citu no plašā valodu klāsta? Varbūt vēlies iemācīties zīmju valodas saziņu Nāc, iepazīsties un izvēlies! Nepalaid garām šo iespēju, jo pasākums ir bez maksas!

Aicinām ikvienu papildināt savu valodu krājumu, piedaloties atraktīvās lekcijās. Šī gada Eiropas Valodu dienas ir veltītas kultūru dažādībai, tāpēc prezentētās valodas iepazīsi caur tautu kultūru tradīcijām, spēlēm un dziesmām.

Ar Eiropas valodām Jūs iepazīstinās valodu centra Berlitz, Valodu plaukts un Zīmju Valodas centra lektori, kā arī Erasmus apmaiņas programmas studenti. Mācību process ir vēl jo aizraujošāks, jo vairums pasniedzēju māca savu dzimto valodu, tādejādi tiek iepazīti nacionalitātes pārstāvji un to kultūras specifika.

"Eiropas Valodu dienas" un jauniešu izglītību atbalsta Jāņa Rozes Grāmatnīca, a/s Laima, Vācijas vēstniecība Latvijā, kā arī Rīgas Ekonomikas augstskola.

Atrodi programmu www.aegee-riga.lv un tiekamies!

 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
sabiine, 24.11.2008. 08:50:00 (ip:159.148.39.194)
Komentāra reitings: 0

shis ir labais pasaakums- biju pagaajushajaa gadaa un dazhas valodas ir mega interesantas. Turklaat izskataas, ka arii shogad tas ir bezmaksas pasaakums! Es piedalos :))

sariks (sariks@tvnet.lv), 13.11.2010. 13:22:43 (ip:87.110.95.93)
Komentāra reitings: 0

gribetu sanemt par si gada valodu dienam precizaku informaciju

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties