Eiropas Savienības māja aicina ciemos 19. septembrī

Māris Graudiņš, 01.09.2008., 08:58

Eiropas Savienības mājas institūcijas - Eiropas Parlamenta informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un v/a „Eiropas Savienības informācijas aģentūra” -Latvijas iedzīvotājus aicina ciemos Atvērto durvju dienā 2008. gada 19. septembrī, plkst. 10:00 - 16:00.

19. septembrī ES mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, ciemos tiks gaidīts ikviens, kurš vēlas uzzināt vairāk par Eiropas Savienības jautājumiem un informācijas meklēšanas iespējām, studiju un darba iespējām un tiesībām ES, kā arī vēlas satikt Eiropas Parlamenta deputātus un ES mājā strādājošos.

Visas dienas garumā ES mājas 1. stāva skatlogā tiks demonstrētas dokumentālās filmas par Latvijas cilvēkiem, viņu domām, izjūtām un pieredzi, dzīvojot Eiropas Savienībā. ES mājas 1. stāvā būs pieejama viktorīna par Eiropas Savienību.

Tāpat apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar ES mājas institūciju darbu, ES mājas 2. stāvā noklausīties lekciju par ES aktualitātēm, spēlēt spēles par Eiropas Savienību, kā arī iepazīties ar ES bibliotēku, 3. stāvā tikties ar Eiropas Parlamenta deputātiem un viņu palīgiem.

Eiropas Valodu diena (ko atzīmē 26. septembrī) tiks pieteikta ar iespēju interesentiem papildināt vārdu krājumu angļu, franču, vācu un spāņu valodās. 6. stāva terasē Radošajā darbnīcā ciemiņi varēs iesaistīties ES mājas karoga gleznošanā.

2. stāva zālē plkst. 16:00 notiks Karikatūru grāmatas atvēršanas svētki - pirmoreiz iznāk apkopojums ar presē publicētajām karikatūrām, kas parāda Latvijas karikatūristu skatījumu uz Eiropas Savienību.

Pieteikšanās dalībai atvērto durvju dienā notiek līdz 10. septembrim Eiropas Savienības informācijas aģentūrā (Aspazijas bulvāris 28 - 2.stāvs, Rīga, LV - 1050, tālr: 67212611, e-pasts: esia@esia.gov.lv).

ES mājas institūcijas Atvērto durvju dienu rīko jau trešo reizi. Šogad akcija notiek saistībā ar Latvijas Republikas 90 gadu jubileju, kā arī atceroties pirms pieciem gadiem, 2003. gada 20. septembrī, notikušo referendumu, kad Latvijas pilsoņi nobalsoja par Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā. 19. septembrī Atvērto durvju diena notiek valsts pārvaldes iestādēs.

Papildu informācija: www.esmaja.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties