Eiropa un Āfrika satiekas Engures novadā

Inese Subevica , 08.07.2009., 06:34

No 5.-13.jūlijam Tukuma rajona Engures novada kempingā "Abragciems" notiek starptautisks jauniešu apmaiņas projekts, kurā piedalās jaunieši no Latvijas, Itālijas, Vācijas un Nigērijas.

Projektu finansē Eiropas Savienības neformālās izglītības programma "Jaunieši darbībā". Projektu organizē biedrība Jaunatnes līderu koalīcija (Latvija) un Code-X International (Nīderlande).

Projekts tiek organizēts ar mērķi dot iespēju jauniešiem vecumā no 17-24 gadiem tikties, lai kopīgi uzzinātu ko vairāk un dalītos pieredzē par diskrimināciju sabiedrībā, specifiski par sieviešu lomu sabiedrībā. Projekta ietvaros jaunieši ne tikai iepazīsies ar situāciju dažādās Eiropas un Āfrikas valstīs, apmeklēs Pedvāli Sabilē un Ventspili, bet arī gatavos radošo darbu izstādi "Sieviešu loma sabiedrībā", kuru ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt 11.jūlijā pl.13.00-18.00 Tukuma rajona Engures kultūras namā Jūras svētku programmas ietvaros.

Vairāk informāciju varat iegūt, sazinoties ar Latvijas puses organizatori – biedrības Jaunatnes līderu koalīcija vadītāju Inesi Šubēvicu pa tel. 29209607 vai rakstot uz e-pastu proj@inbox.lv.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties