Valkā un Valgā būs II Starptautiskais dziesmu un deju festivāls „Border-town beat”

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 01.11.2007., 07:09

Piektdien un sestdien, 2.un 3.novembrī abās dvīņu pilsētās - Valkā un Valgā notiks II Starptautiskais dziesmu un deju festivāls „Border-town beat” (“Robežpilsētas ritmi”).

Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 200 dziedātāju un dejotāju no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Īrijas. Pirmais „Robežpilsētas ritmu” festivāls notika pagājušajā gada pavasarī un tas bija īpašs ar dalībnieku ļoti augsto profesionālo līmeni. Līdzīgi kā tas bija iepriekšējā festivālā, arī šoreiz visi tā dalībnieki būs dažādu Starptautisku konkursu un festivālu laureāti.

Latviju šajā festivālā pārstāvēs grupa „Extreme” no Rīgas un „Jūras akmentiņi” no Ventspils. Festivāla organizatore, studijas „Joy” vadītāja Marina Jerjomina cer, ka festivālā piedalīsies arī Latvijas Kultūras akadēmijas Olgas Žitluhinas vadītā Moderno un mūsdienu deju grupa.

Festivāls sāksies 2.novembrī plkst.18.00 Valkas pilsētas kultūras namā (Valkā, Emīla Dārziņa ielā 8) ar kopīgu pasākumu visiem festivāla dalībniekiem. Tā ietvaros vispirms būs neliels koncerts, lai arī paši dalībnieki var kaut nedaudz redzēt citu dalībnieku priekšnesumus. Un tad, lai viens otru labāk iepazītu un sadraudzētos, būs radošās darbnīcas (work shop), kurās visi kopīgi mācīsies gan dziesmas, gan dejas, gan rotaļas. Tā kā pasākums notiek Valkā, tad galvenais akcents būs uz latviešu tautas dejām un rotaļām.

Sestdien, 3.novembrī plkst.14.00 Valgas kultūras un interešu centrā (Valgā, Kesk ielā 1) būs festivāla koncerts visiem interesentiem.

Valkas pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa uzskata, ka festivāls būs interesants gan tiem, kuri paši nodarbojas ar ko līdzīgu - dzied vai dejo, gan arī jebkuram citam interesentam. Tāpēc, Ozoliņa aicina nepalaist garām šo lielisko iespēju un jau laikus iegādāties biļetes. Tās var nopirkt gan Valgas kultūras un interešu centrā (EEK 50,-), gan arī Valkas kultūras namā (LVL 2,-).


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
mastaS (mastas@b-boy.com), 21.12.2007. 16:05:04 (ip:80.232.196.130)
Komentāra reitings: 0

tak es to visu ari rikoju

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties