Dublis 2008

jaunievanagi.lv, 17.09.2008., 08:13

Šogad no 19. līdz 21. septembrim būs bērnu un jauniešu biedrības „Jaunie Vanagi” organizēto sacensību „Dublis” vienpadsmitā gadskārta, uz kuru Līgatnē sabrauks pēc piedzīvojumiem izslāpuši dalībnieki un viņu atbalstītāji.

Lai varētu paspēt savlaicīgi uzsliet teltis, iekurt ugunskurus un izgulēties pirms pārbaudījumu trases veikšanas sestdien pa dienu, iesakām ierasties jau piektdienas pēcpusdienā vai vakarā. Bet bez tradicionālās Dubļa trases šogad būs sagatavotas arī citas aktivitātes. Sestdienas vēlajās stundās tautu izklaidēs vairākas mūziķu grupas.

Komandā nepieciešami 8 uz dullām izdarībām sagatavojušies dalībnieki (abu dzimumu pārstāvji) no 12 gadu vecuma. Nepilngadīgajiem nepieciešamas vecāku parakstītas atļaujas.

Sacensību dalības maksa 13 Ls no katra komandas pārstāvja un 5 Ls no katra līdzjutēja.

Pieteikšanās līdz 14. septembrim /svētdiena/. Pasteidzieties – vietu skaits ir ierobežots /35 komandas/.

Pasākumu atbalsta:
Rīgas Brīvostas Pārvalde,
veikals „Viss atpūtai dabā”,
Mamma Daba un Latvijas valsts meži,
radio Naba
tipogrāfija Charta
piedzīvojumu klubs "Pīļknābis"

Pasākuma programma, pieteikšanās un sīkāka informācija par visu pārējo biedrības mājas lapā – www.jaunievanagi.lv vai, zvanot uz 26464342 /Oskars Rozenbergs - Dubļa koordinators.
1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
mamma (12345@inbox.lv), 21.09.2008. 07:26:39 (ip:78.84.47.221)
Komentāra reitings: 0

"Sestdienas vēlajās stundās" pa pasākiuma teritoriju ar alus bundžām rokās klīda diezgan daudz 12 līdz 14 gadus veci vietējie jaunieši, kuriem neviens nekādas vecāku atļaujas neprasīja.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties