Galerija Centrs Kultūras svinības noslēgsies ar divu dienu dejošanu uz Rīdzenes ielas

Vita Mickevič, 28.05.2008., 08:42

30. un 31.maijā Rīdzenes ielā ikviens apmeklētājs varēs baudīt deju priekšnesumus un līdz pat vēlai naktij dejot un apgūt jaunus deju soļus profesionāļu vadībā.

30.maijā plkst. 20:00 Galerijā Centrs deju grupa „Nianse” rīko Latino Fiesta jeb Latīņamerikas deju maratonu. Maratonā aicināti piedalīties ikviens Latīņamerikas deju cienītājs, jo būs iespēja dejot juteklisko Bačatu (Bacahata), līksmo Merengi (Merengue), straujo Ča ča ča (Cha - cha - cha), kaislīgo Rumbu, svingu un citas dejas. Piedalīsies arī profesionāli deju skolotāji, kuri uz vietas iemācīs apgūt galvenos deju soļus. Dejas notiks visas nakts garumā.

31.maijā plkst.14:00 - 15:00 Rīdzenes ielā piestās ceļojošais stepa dejas uzvedums „Tap in Riga”. Apceļojis visu Latviju, tas rādīs jaunākos sasniegumus un tendences stepa jomā. Māra Pūra vadībā piedalīsies labākie Latvijas stepa dejas apguvēji.

Un 31.maija vakarā plkst. 20:00 līdz pat naktij turpināsies deju maratons - Hawaii Salsa, kas tiek rīkots par godu Salsas 15 gadu svinībām Latvijā. „Zināms, ka 2008.gads ir Salsas gads Latvijā, tādēļ aicinām ikvienu uz sezonas atklāšanas pasākumu Rīdzenes ielā, lai vēl paspētu apgūt pasaulē un Latvijā tik ļoti populāro deju - Salsu,” aicina deju grupas „Nianse” vadītāja Juta Vanaga.

„Līdz ar deju maratonu Rīdzenes ielā noslēgsies Galerija Centrs Kultūras svinības, kas noritēja no 30.aprīļa līdz 31.maijam. Kultūras svinības tika rīkotas par godu jaunajam Rīdzenes ielas ampluā - dzīvākā Rīgas iela, kur ikdienas var baudīt kultūru, mākslu un modi,” skaidro Galerija Centrs direktore Aija Rezevska.

„Aicinām ikvienu mūzikas, dejas, teātra, cirka, foto un citu mākslas žanru pārstāvjus parādīt savu talantu un mākslas darbus Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem Rīdzenes ielā. Publiski pieejama iela 24 stundas diennaktī, ko ikdienas apmeklē vairāki tūkstoši cilvēku, ir lieliska iespēja jebkuram māksliniekam veidot savu atpazīstamību Latvijā,” - A.Rezevska.

Interesentiem lūdzam sazināties un atstāt savas koordinātes Galerija Centrs Informācijas dienestā vai arī zvanot pa tālruni 67104401 ( jautāt Elīnu Lucu, Galerija Centrs mārketinga menedžeri).


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties