Aicinām uz diskusiju ar korespondentu Ansi Bogustovu

Santa Pūce, 16.02.2009., 07:27

17. februārī plkst. 12.00 LU Sociālo zinātņu fakultātē (Lomonosova iela 1a) 203. telpā uz sarunu par žurnālista-korespondenta darbu Briselē aicina žurnālistu organizācija FEJS (Forum for European Journalism Students) Latvija.

Diskusijā piedalīsies LatvijAicinām uz diskusiju ar korespondentu Ansi Bogustovuas Televīzijas žurnālists Ansis Bogustovs, kurš bijis LTV korespondents Briselē, stāstījis par Eiropas Savienības tēmām raidījumā "Eiro Busiņš" un šo tematiku pārstāv arī raidījumā "Viss Notiek".

Diskusijas laikā klātesošajiem būs iespēja uzzināt to, kas norisinājies ārpus televīzijas sižetu robežām. Kā Ansis Bogustovs pats jautā – kāpēc Latvijā neeksistē īsta starptautiskā žurnālistika? Ar ko jārēķinās, ja kā žurnālists dodies uz Briseli? Ar ko latviešu žurnālisti Briselē atšķiras no citu valstu kolēģiem?

Ansis Bogustovs īpaši sagatavojis televīzijas sižetu diskusijas ievadam. Turklāt – gatavojieties ar saviem jautājumiem atraktīvai diskusijai! Neformālā gaisotnē varēsiet uzzināt visdažādākās nianses no Anša Bogustova pieredzes.

Diskusija turpina ciklu Aci pret aci ar žurnālistu, ko 2008. gada decembrī ar diskusiju par kara žurnālistiku uzsākusi FEJS Latvija. Iepriekšēja pieteikšanās interesentiem nav nepieciešama.

Nevalstiskā bezpeļņas organizācija FEJS (Forum for European Journalism Students) Eiropā aktīvi darbojas kopš 1988. gada vairāk kā 30 valstīs. Kopš 2008. gada augusta FEJS grupa izveidota arī Latvijā (FEJS Latvija) - tā ir ne tikai oficiāla organizācija, bet arī iespēja satikties žurnālistikā ieinteresētiem cilvēkiem, diskutēt par Latvijas un pasaules žurnālistikas tendencēm. Vairāk par FEJS starptautisko organizāciju skatīt http://fejs.org/ un www.draugiem.lv domubiedru grupā "FEJS Latvija".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties