"Dirty Deal Cafe" gatavojas svētkiem

Krista Jansone, 11.11.2008., 19:12

Latvijas 90-gades svētku ieskaņas nedēļas programma "Dirty Deal Cafe"

13.11. 21:00 Light Bulb
Muzikālā sesija Light Bulb, radīta, lai ļautu jaunajiem elektroniskās mūzikas autoriem būt brīviem savās mākslinieciskajās izpausmēs un iepazīstināt klausītājus no klišejām brīvu, atraisītu un inovatīvu mūziku.
Ieejas maksa: 2.50 LVL

14.11. 20:00 "Dirty Deal Cafe" izgaimotās fasādes atklāšana
Iespēja skatīt "Dirty Deal Cafe" citā gaismā- festivāla STARO RĪGA ietvaros, tiks izgaismota, līdz šim tumsā slīgstošā, DDC fasāde. Fasādes izgaismošanai tiks izmantoti īpaši pagatavoti gaismas ķermeņi "Fotonu Kompota"* burkas.

*Kas ir "Fotonu kompots"?
Kā zināms, pirmā elektroenerģijas uzkrāšanas ierīce bija t.s. Leidenes trauki, kas patiesībā bija stikla burka ar metāla folija klājumu. Atdzīvinot domu par enerģijas konservēšanu, radās ideja, par "Fotonu kompotu" – ievārījuma burkas radinieci, kas uzkrāj nevis
vitamīnus, bet fotonu nesto enerģiju. Tā dienā savāc saules gaismu, bet naktī to izplata.

22:00 "Dirty Deal Cafe" Skaņu meža koncertciklā 1-2 cauri! duets Magik Markers.
Skaņu meža koncertciklā 1-2 cauri! koncertēs ,ar savu dinamisko skaņu pazīstamais, amerikāņu eksperimentālā roka duets Magik Markers. MM pieder ASV austrumkrasta noise roka scēnai.
Ieejas maksa: Biļetes pie ieejas: 8 lati, iepriekšpārdošanā Biļešu servisā pirmās simts biļetes - 6 lati, pēc tam – 7 lati. Iegādājoties biļeti gan uz Magik Markers koncertu 14.novembrī, gan uz Efteklang koncertu 27.novembrī, tās kopā maksā Ls 12.00. Šādas biļetes kopā ir tikai 100 gab. un iegādājamas vienīgi Biļešu servisa kasēs.

15.11. 21:00 Gaismas skulptūras "Spīķeru bāka" atklāšana
Mākslinieks Voldemārs Johansons speciāli festivālam STARO RĪGA izveidos vides objektu "Spīķeru bāka", iecerētais vides objekts tiks veidots kā kubisks ūdens rezervuārs no stikla, stikla forma būs pildīta ar ūdeni, kas ar speciālas tehnoloģijas palīdzību tiks iesvārstīta ritmiskās vibrācijās. Saviļņoto ūdens tilpumu šķērsos spēcīgu prožektoru stari, ūdens, pateicoties tā virsmas liekumam darbosies kā dinamiska lēca, kas fokusēs un kliedēs gaismu. Objekts ar trošu palīdzību tiks iekārts starp Maskavas ielas 12 2. Korpusu un Maskavas ielu 14, jumta augstumā. Gaismai liecoties, skaņas radītajos viļņos, tiks panākts neparasts efekts, apkārtne tiks izgaismota viļņu ņirboņas rakstā.

22:00 "Spīķeru bākas" atklāšanas ballīte
Par godu "Spīķeru bākas" atklāšanai tiek rīkota ballīte- par gaišu noskaņu un karstām dejām rūpēsies DJ tandēms Miks un Viesturs.
Ieejas maksa: 2 LVL

17.11. 22:00 Latvijas 90. dzimšanas dienas sagaidīšanas ballīte
Sagaidi 18. Novembri ""Dirty Deal Cafe"
DJ- Raitis; DJ Brain & Cliché; DJ Augusts
Ieejas maksa: ar dzimšanas svecīti, ieeja bez maksas, ja nebūsiet sarūpējuši svecīti, tad pie ieejas nāksies šķirties no 3 LVL

Papildus info:
www.dirtydeal.lv
www.staroriga.com
www.improlaiva.lv
www.ecstaticpeace.com/artist.php?id=5
www.skanumezs.lv
myspace.com/skanumezs


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties