“Dinamiskās domas darbnīca 2008”

Inga Ružicka, 21.05.2008., 06:04

30., 31.maijā un 1.jūnijā Jelgavā, atpūtas bāzē „Lediņi”, jau trešo gadu Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultāte sadarbībā ar citu Latvijas augstskolu sabiedrisko attiecību programmām organizē Latvijas sabiedrisko attiecību studentu radošo darbnīcu „Dinamiskās domas darbnīca”.

Darbnīcas mērķis ir attīstīt sabiedrisko attiecību studentu praktiskās iemaņas, veicināt pieredzes un zināšanu apmaiņu, kā arī veidot sadarbību starp sabiedrisko attiecību praktiķiem un uzņēmējiem Latvijā un ārvalstīs.

Ar dalībniekiem pieredzē dalīsies Baltkrievijas valsts prezidenta Aleksanda Lukašenko tēla veidotājs Aleksandrs Feduta (Baltkrievija), biznesa konsultāciju kompānijas „Hauska&Partner” īpašnieks un vadītājs Leo Hauska (Austrija), Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas prezidents Ojārs Stūre, žurnāla “Nedēļa” galvenais redaktors Māris Zanders, “Diena” žurnālists Jegors Jerohomovičs, jauno mediju eksperts Artūrs Mednis un Jāko Lehtonens (Somija), mūziķu apvienības „Soul Emotion” vadītājs Deniss Paškevičs, žurnāla „Una” galvenās redaktores vietniece Lolita Stašāne, „Eirodziesma 2008” projekta vadītaja Iveta Lepeško un citi.

Lai studenti darbnīcā varētu parādīt, ka viņiem ir ne tikai praktiskās zināšanas, bet arī to, ka ir radoši un idejām bagāti. Studenti kopā ar nometnes sponsoriem un moderatoriem - sabiedrisko attiecību praktiķiem, lektoriem un augstskolu pasniedzējiem - izstrādās reālus sabiedrisko attiecību kampaņu plānus uzņēmumiem.

Sporta pasākumus un komandas veidošanas treniņu vadīs spēkavīrs Raimonds Bergmanis kopā ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra karavīriem. Vakaros būs „Dziesmu duelis”, dejas spēles mūziķu apvienība „Soul Emotion”, grupa „Oranžās brīvdienas” un DJ.

„Šis ir sabiedrisko attiecību studentu gada notikums numur viens!” Tā uzskata 3. kursa studente Sevda Latkovska no Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas. „Iepriekš notikušās nometnes Pāvilostā un Ropažos, kurās piedalījos pierādīja to, ka sabiedrisko attiecību studenti ir atraktīvi, zinātkāri un darboties griboši. Šajā nometnē, apvienojot patīkamo ar lietderīgo, students spēj gūt zināšanas, veidot kontaktus, kā arī labi pavadīt savu laiku. Man patīk atmosfēra, kas valda nometnē”. Sevdai piekrīt SIA „Rimi Latvia” Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa: „Dinamiskās domas darbnīca” ir studentu un praktiķu simbioze. Praktiķiem tā ir iespēja iegūt skatu no malas uz savu ikdienas darbu un mēģināt kopā ar jauniešiem „noķert aiz astes” kādu dinamisku un, vēlams, praksē pielietojamu, domu”.

Plānots, ka „Dinamiskās domas darbnīcā” piedalīsies vairāk nekā 200 Latvijas augstskolu sabiedrisko attiecību studenti.

Detalizēta informācija un pieteikšanās pie Ilze Leščinskas, e -pasts: Ilze.Lescinska@turiba.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties